12 v Bosch vidalama aküsünü iptal etme

Akülü vidalamalar tam yükte 20 amperi geçer led adaptörlerin de 30 amperiliği ancak karşılar. Piller 1,3 amper olmasına rağmen şarzlı vidalamalara istediği akımı verirler. Bu pillerinde 3 amperden yukarısı yok biliyorum daha fazlası için paralel bağlayarak kullanılırlar. Pilleri iptal ettinizmi harici güç kaynağı gerekir. İçine sığdıramazsınız. Kırıcı delicilerin şarzlılarında 3 amperlik pil kullanırlar sizin için 1,2 amper bile yeter.

Deepfreeze ustamız 100 tane bile seri bağlasanız 1,3 A geçmez diye yazmış. Serkan ustamız kat katı A verir diye yazmış. Sizin yazdıklarınızdan hareketle bu pillerde atom karıncanın gücü var galiba.

Bu iş için 50 TL'den aşağı paramız gitmeyecek. Cihazın yenisi 129 TL. Aküsü 100 TL.
Led trafosunu bu cihazın neresine takayım? Yoksa fişin yanında kuyruk gibi dolaşsın mı?

Hocam est henuz usta degiliz su asamada cirak diyelim.

Ikinci el laptop adaptoru bakabilirsin sanirim daha ekonomik olur

Son düzenleme:
Bir tavsiyede benden bir bilgisayarci ya gidip ikinci el leptop bataryası alıp pilerini kullanarak baştan kullanabilirsin yada hurdacilarda eski ama az. Kullanılmış batarya bulabilirsiniz
Tek yapman gereken. Nazikçe kapanı açıp içindeki elektronik kartını söküp pil

Erin nasıl dizildiği ne dikkat etmen

Nasıl olacak diye soracak olursan

10.4 veya10.8 v yazar kasasında genelinde
Kasayı soktun içindeki elektronik kartı soktun içindeki piller 2 şerli 2 şerli seridir yanı 6 tane pil vardır bu pilleri puntali olan şahların tam ortasinda n kesip hepsini tek pile çeviriyordu daha sonrada isteğine bağlı olarak ister 3 tanesini seri bagla. İster 4 tanesini vark volt artar buna bağlı olarak güçte artmış olur sana bi akıl baha ama yapa bilir misiniz bilmem

herkes yorum yazmış birde orijinalı yapsak kimse duşunmemış malıyet olarakta okadar yuksek değıl 4 adet lipo pil şuankı fiyatı 8 tl toplam 32 tl olur ama kapasıtede orıjınalın 4 katına çıkar yanı şarj ettığını unutursun aşağidakı linkte pillerın fiyatı kapasıtesı pahalı dersenız kapasıteye gore ucuzlarıda var ama ben bunu tercih ederım

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/18650-pil-sar-edilebilen-faturali-urun-207199155

Ben de crown flex var. Elektrikli vidalama. Uzun süre önce almıştım. Çok memnunum. Bizin yiğen Almanya'dan 2. el bu vidalamadan 2 tane almış. İkisinde de aynı sorun var. Birini bana verdi. Dayı nasıl yaparız diye sordu? Ben de sizlerden fikir alayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…