12 Volt 1 A uzerı 2A e kadar adaptor arıyorum

tekin126

Profesyonel Üye
12 volt 1.2 amper adaptor arıyorum enaz 50 adet alacağım fiyat veren arkadaşlara teşekkur ederım

adaptor sayısı 150 adet oldu

teşekkur ederım fiyat uçuk yanlız çin malı adaptorlere kuçuk bır ilave ıle sanırım sorunu çozdum açip 220 ac gırışıne 100 nhenrı 1 a bobin taktım sorunsuz gıbı ılerde ne olur bılmıyorum:)

100 adet ve üzeri alırsanız adet fiyatı 4.4$'dan verebilirim. Türk Üretimidir. Infeon chip ile tasarlandı.

İletişim için PM atınız.

Ürünümüz 2yıl garantidir.

merhaba :)ilk baştan soylıyeyım fiyat yuksek ikincisi numune gonderebılırmısınız kutulu olması şart değıl veya kullanılan filtre elemanları neler bende elektronikçiyim amerıkayı yenıden keşfe gerek yok nasılsa hazır var uğraşmak ıstemıyorum cihazımın içine gomulu yaptım çalışma ortamı uygun değıl dişardan adaptor bağlıcam cihazlarıma
100 adet ve üzeri alırsanız adet fiyatı 4.4$'dan verebilirim. Türk Üretimidir. Infeon chip ile tasarlandı.

İletişim için PM atınız.

Ürünümüz 2yıl garantidir.

teşekkur ederım sayın katana linktekılere baktım fiyat yuksek ikincisi bu fırmadan değıl başka fırmadan aldım cihazlarıma taktım taktığım yerden ayrıldım asrkamdan telefonla aradılar adaptorler patladı dıye bır fırmadan buldum mukemmel adaptorlerdı devamı yok fiyat yukardakının yarı fiyatı aynı adaptor olsa 4.5 usd değılde 2.5-3 usd verıp alcam
12V 2A Priz Tipi Adaptör, Priz Tipi Adaptörler, ,Dorukan Store | Elektronik Malzeme Satış Sitesi

Bu ürüne baktınız mı?

Fiyat olarak gayet uygun. Necla Hanım ile bahsettiğiniz adetler için görüşürseniz, ciddi bir indirim de alırsınız...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri