1200W-70A anfi hakkında...

Mc.KaSaP

Üye
arkdaşlar elimde 1200 watlık sony anfi var 70 amperlik araba anfisi bunu pc ye bağlayıp bufur vede oval hoparlörler takmak istiyorum ama bana neler gerekiyo_?_?_?_?

not:bufurum 1300 watlık ovallerde 300 watlık

yardımcı olursanız sevinirim

önce anfi beslemesi için güçlü bir güç kaynağı lazım, gerisi basit şeyler pc-anfi arası ses iletimi için bir tarafı stereo jak diğer tarafı 2tos fiş(anfi girişi vidalıysa gerek yok) birde hoperlörler için kablo. bu kadar.

bu güç kaynağının gücü amperi ne kadarlık olcak sölermisiniz

kardeş extron elektronıgın 40 amperlik güç kaynagını ve ya selanik pasajının en üst katında özel sarım bi güç kaynagı yaptırabılırsın ama sana 40 amper yetecektır onun fiyatıda 60 ytl olması lazım..haberın olsun bide o extronu alırsan kondansatorlerını değiştir saha iyi güç elde edeceksin vede anfi güç kaynagı arası kablon 50cm 4 lük kablo kullan amper kaybetmemek için...

yapıcagın işlem tahmin edemeyecegın kadar basit aynı sistem bende var kendim kurdum ve 10 numara verım alıyorum.hala arıyorsan dön bana yardımcı olayım

resimdeki kablo ile araba anfisini pc ye bağlaya bilirsin eğer 4 giriş varsa onuda 2x3,5mm stereo jack ile aynı kablodan 2 tane kullanarak yaparsın

Ekli dosyalar

• ipod-rca.jpg
    87.4 KB · Görüntüleme: 13
  • 22.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 12
kardesim bende aynı sıtem var 4A bir 14.4V luk güc kaynagı var bide 60A 12V luk mutlu atü var ben direk anfiyi akuye baglıom anfi calısmadıgı zaman aku saj olcagından anfi calısmaya basladıgında aküden cekio akımı bunun eksi yanı taşşş catlasa max seste 4 saat falan dinleye bilirsin artı yanı ıse elektrik gitse bile anfiyi calıstırıom

benim sistem
4 adet kaliteli oval var
4 adet 2 si 25 lik 2 si 30luk bas var
4 tanede tivitır var
ama anfim jbl75-6canal bi anfi düsünüom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…