12v 2 amper adaptör arızası

ersoylu

Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar, bu adaptörde yanmış olan bu çiplerin çıkartıp direk bağlantı yapsam olur mu? Bu adaptörü çalışır duruma getirmek için önerileriniz nedir?

Ekli dosyalar

• 16782874544285237738799611610128.jpg
    314.3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20230308_173122.jpg
    460 KB · Görüntüleme: 26
Şimdi bu çinliler zaten malzemeden çala çala ürünü en son bu şekle getirebilmişler. Sizde iki malzeme daha eksilteyim diyorsunuz. Gerekli olmasaydı emin olun o parçaları koymazlardı. O parçaları çıkarmak katiyen olmaz, arızalı olan parçaları yenilemek lazım.

Arkadaşlar, çipleri değiştirmek problem değil. Bana yardımcı olabilir misiniz? Hangi çipleri takabilirim ( Numarası okunmuyor) ve nereden temin edebilirim

Herhangi bir 12V 2A çip olur önemli olan 220 Ac voltajı 12V Dc ye çevirmek ve adaptörün boyutlarına uygun olması. Bana sorarsanız yeni bir adaptör alın maliyet hemen hemen aynı olur.

Selamünaleyküm arkadaşlar, bu adaptörde yanmış olan bu çiplerin çıkartıp direk bağlantı yapsam olur mu? Bu adaptörü çalışır duruma getirmek için önerileriniz nedir?
güzel insan, o nanelerin adı çip değil, smd direnç. değiştirsen çalışır mı? eğer sadece bozulanlar / yananlar onlarsa elbette çalışır. şimdi o naneler yani smd dirençlerin numaraları çok önemli. eğer bulamazsak olmaz. aynısından bir tane daha bulup ona bakmak lazım. yani güzel insan senin çiplerin, benim nanelerim olmadan o yemek yenmez, pardon adaptör çalışmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…