2 Gündür Arızayı Arıyorum...

Bence otomatik sinyalini nerden alıyorsa o klemenslerden başlamak gerekir en azından arızayı arama alanını daraltırsın.

slm arkadaşım derdini söylemeden derman olunmaz arzayı söyle yardımcı olalalım

anlaşılan arkadaşı pano korkutmuş. problem değil.

arkadaşlar sıkıntıya kökten çözüm buldum zaten daha önceden yanmıştı pano ordaki oparatör panonun dibinde ızgarada hamsi yaparken yakmıştı bende baktyım sürekli sıkıntı çıkartıyor bakın ne yaptım aşşağıda

ben arızayı buldum kusura bakma ama panoda deilde sizde sorun var ne bu şimdi eski tip kontaktörlerimi sergiliyorsun sorunu yaz arkadaşım yardımcı olalım kumandada cok ıyıyım mubala olmasın

sayın ahmet koca uslubunuz hiç hoş değil ben burda arızayı bulamadığımdan yadırganmadım panonun kötülüğünden benden önceki insanların ilgisizliğinden yadırganarak sevgili forum üyeleri ile paylaşmak istedim. Panonun çok eski ve kötü olması ayrıca miyadınıda doldurmuş olmasından dolayı panoyu yeniledim sadece paylaşmak istedim sizden yardım beklemiyorum kmanda konusunda iyi olduğunuzu siz düşünüyosunuz sizin gibi niceleri var. Lütfen emeğe ve forum üyelerine saygılı olun ve mümkünse benim konularımı takip etmeyin.

Bizimle paylaştığın için ykp55 teşekkür ederim. Kimi arkadaşlar seni yanlış analadılar.
Kolay gelsin

Teşekkür ederim arkadaşlar ilginizden dolayı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…