2. Notebook Ödüllü Proje Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayrıca motorlu şalter sembolunun kodu nedir ısrarla sorduğum halde, kodu Q dur denildi. motorlu şalter ile motor koruma şalterini birbirinden farklı elemanlardır desemde ısrarla aynı şey açıklandı

süleyman bey kardeşim sizi bu konuda destekliyorum biz teknik elemanlar olarak işin detaylarına kadar inceleriz ve sistemleri tasarlarız detay elimize geçmeden sistem hakkında yorum yapmak doğru olmaz siz bence bu konuda doğru bir tutum sergiliyorsunuz ancak sertlik konusunda bir yorum yapamayacağım mesajlarınız silinmiş bu maalesef bu tür forumlarda karşılaştığımız objektif olmayan bir tutum ve yarışmanın kalitesini düşürüyor
ve hakikaten soruda çok açık noktalar mevcut soru bence fazla düşünülmeden çizilmiş

Arkadaşlar,

biz bu piyasada iş yaparken bu planlarla iş çözüyoruz. O nedenle tekhattan projeye gitmek çok önemli bir aşamadır. taşınır bilgisayarı alıp almamak elbette çok önemli değildir, fakat böyle bir projeyi çözmek, bu işi yapanlara çok şey kazandıracaktır. Bu tek bir pano değil ve bütünleşik bir iş gibi duruyor. O nedenle birbirimizle yarışalım.

Yüzleri ben yazdım, fakat kimseyi gücendirmek için yapmadım. Pardon.

Kolay gelsin ve başarılar.

cadsaopaulo

arkadaşlar ben u projeyi açamadım. bana nasıl açacağımı açık şekilde anlatan olursa sevinirim. şimdiden teşekkür edereim yarışmaya katılana bol şans

sevgılı meslektasım Mert Bilgi işlem ltd'nın ınternete sayfasındakı vıdeolarla nasıl yuklenecegını vıdeoları ızleyerek anlayabılırsın...

Merhaba,

ZIP dosyasını C: sürücüsüne kaydedin ve oraya açın.

cofaso'yu çalıştırın, ana menüden
- Proje
- Proje import
- XML seçeneğini seçin
- Add file butonuna basın
- C: sürücüsünde olan XML dosyasını bulun çift tıklayın
- Next butonuna basın
- Oku butonuna basın
- ".... Import tamamlandı." mesajı geldikten sonra bu pencereyi kapatın.
- Sol alt tarafta projeyi göreceksiniz

Kolay gelsin

cadsaopaulo

arkadaşlar ben u projeyi açamadım. bana nasıl açacağımı açık şekilde anlatan olursa sevinirim. şimdiden teşekkür edereim yarışmaya katılana bol şans

:C Dizinine Rar Dosyasının İçindeki XML dosyalarını çıkar ve cofaso 6.1 aç oradan İmport Seçeneğini Seç add file Next yollarını İzle Ve projenin Tek Hat Şeması karşına çıkar

Arkadaşlar merhaba,
Ben de epeydir proje işi ile uğraşıyorum.Süleyman bey arkadaşımızın da dediği gibi motorlu şalter sembolu olamayabilir.Fakat sonuçta motor ünitesi,düşük gerilim,açtırma rölesi,yrd.kontaklar şalterle bütünleşik değil zaten.Sonradan üzerine takılan yardımcı bir cihazlar.Örnek olarak ben ABB kataloğundan bir transfer şemasını gönderiyorum.Burada motorun referansını IEC617 02-13-26 olarak ayrı olarak vermişler.
Hepinize kolay gelsin.

tek hat anlaşılır değil,tam olarak ne isteniyor bu projede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…