20A ölçüm yapabilen multimetre önerisi

MAIN_LOOP

bır sorun bakalım forumda kaç ustada akım olcen pens ampermetre var
tekın 126 katılıyorum bıraz hızlı cevap verıyorsunuz arkadaşim

elektronik mühendisleri genelde hızlı düşünür ve hızlı cevap verir arkadaşım işi budur.
piyasada en dandik bir pens ampermetre bile 100A dc ve ac akım ölçme kabiliyetine sahiptir. forumda kimin elinde bundan olup olmadığını tartışmıyoruz arkadaşa pens ampermetre almasını öneriyoruz. tkn126 ise pensampermetrenin çalışma prensibini anlatıyor sizde ona katılıyorum diyorsunuz. hem yavaş hemde yanlış düşünüyorsunuz.

)bravooo Bravooo )kemal_usta siz okumayın bizim muhendise yazdım bunları şaka bır yana siz muhendis derken 4 yıllık mezunmusunuz muhendis mantıklı duşunur benım bildiğimpenampermetrenın çalişma prensibini yazarken kıme yazdığımı sen gayet ıyı bılıyorsun bişey dıyeyımmı alinma ama islak zemınde sabun gibisin )

10 yılda bitirdim okulu tkn126 sizin gibi bir hoca vardıda ancak bitti.

tekin ve main,sizler bir alemsiniz vallahi.okudukca gülüyorum.gelin kaynana misali didisip duruyosunuz.fenada olmuyor.forum a renk katıyorsunuz.
bir lafta ben sokusturacam hazır gelmisken.mühendis mantıklı düsünür sözüne katılmıyorum.herkes mantıklı düsünebilir.benim bildigim mühendis sadece hata yapmasını bilendir.mühendis olmadanda bizim karadenizliler cok güzel insaat yapıyorlar,belki mühendisin yaptıgındanda saglam oluyor.hızlı düsünme konusuna gelince,insanın iyi bildigi konularda cabuk fikir yürütmesi gayet dogal.gerci her halukarda eksik bilgisinin olabilecegini,veya bir baskasının kendisinden daha iyi bilebilecegini göz önünde bulundurması gerekir.bir konu hakkında kesin budur diye bir kanaat belrtmek pek dogru olmaz.
ah iste gelin kaynana arasına girdik hapı yuttuk...

)yaw karadenızlı gırdığın ıyı ooldu bu adama bukadar giciştık hatalarından dolayı özur dılemesını oğretemedım sayın maın loop sıradan bırı değıl bu tezgahta hamuru yoğrulmuş ama daha kıvama gelmemış inşallah bu forumda kıvama gelecek maın loop un hatası karşisındakının hatasını çikararak yorum yazması bir ornek vereyımgeçende bir yorumda başka bişey bulamadı optokublor yazmışım hayır optokublor değıl optocuplor olması lazım )sen gelde gicişme dıkkat edersenız bu konuda ben hassasım aramızdakı gicişmelerde hep sebep ten oluyor yoksa maın loop bu işten anlamıyor bilmedığı konuya mesaj yazıyor demedım dememde bu yaşta kendını ıspatlamış sanatını değerlendıren bır arkadaşimiz ikincisi eğer bizim yaşimiza gore bizlerden üstun olamıyacaksa gençler işte o zaman eleştırırım bizim kuşak arkadaşlarımızda aynı fikirde olanlar çok erken geldık dunyaya bizim oyuncağımız çaki ıle çelık oynamaktı 30 yaş altının oyuncaği bilgisayar eğer bu aradakı farkın kıymetını bılmıyorsa eleştırılır kendı oğlum ana okulunda bilgisayarı oldu daha bilgisayarın kapakları açik ilkokul 5 sinifta assamblede yazmaya başladı yazmasa ıdı yapacağım bilgisayarı yasaklamak olacaktı ama değerını bıldı çocuktur oyun oynamasın yasak getırenlere karşıyım hiçte yasaklamam olmadı o konuda hatta teşvık ettım oyun oynattım ılkokul 4 sınıfta hadı oğlum senınle bir proğram yazalım dedım o zaman bilgisayarda DOS kuruluydu ekranda analoğ saat yaptık beraber iş orada bitti çocuk butun haçlığını proğramlama tekniği kıtaplarına verdı şu anda ıyı bır sevıyede assamblede basic te proğram yazıyor bu arada ben proğramcılığı hemen hemen unuttum gıbı çunku genç yetenek var benden hızlı benden daha ılerı duşunuyor.) dedem karadenizın komohtılerınden türkçede imla kurallarına dıkkat etmem yanlış bılıyorda olabılırım hatayı kabullenmek erdemlıktır

bu konuşma tarzıyla foruma katkısı olduğunu duşunuyorum arkadaşlarımız okurken zevk alıyor kanısındayım foruma zararı oluyorsa yetkılıler lutfen uyarsın anında keselım derım hatamızı enazından ben kabullenırım

Son düzenleme:
sayın maın loop kafama takılan bır sorun var hesabını yapamadım elektronik muhendislerı hızlı duşunur demışsın okul 10 yılda bitmiş kafamı kurcalıyan soruağir(yavaş) duşunseydın okul kaç yılda biterdı

10 yılda bitirdim okulu tkn126 sizin gibi bir hoca vardıda ancak bitti.

bunun bir şaka olduğunu anladığınızı düşünmüştüm. (galiba yine hızlı düşünmüşüm ) 4 yılda bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…