24 v kumanda devresi

elk_54

Üye
ustalarım 24v kontaktörle çalışcak asansör devresi lazım butona basınca yükselcek belli mesafeye kadar orda swic istediğim yerde kesecek tekrar butona basacak aşağı inecek swic istediğim yerde kesecek bide acil stop koyabilirmiyiz.teşekkürler ustalarım allah razı olsun.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ekli devre kumanda devresi güç devresi için forumda ileri geri diye arama yaparsanız istediğiniz bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• ileri geri.pdf
    141.2 KB · Görüntüleme: 108
arkadaslar bu konuyla ilgisi yok ama benim bir sorum olacak.Bu konu hakkinda fikirleri olan varsa lutfen cevap verirmisiniz?
Ilgılı acılan konuda problemimi yazdim ama kimse cevap vermedi.
Wago 750-841 plc ile abb touch paneli haberleştirdim. Fakat enerji gidip geldiğinde ekrandaki değerler ilk haline gelmiyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim.

sanırım televizyon alıclarında sorun var

Forum istatistikleri

Konular
129,073
Kullanıcılar
451,359
Son üye
Ellidokuz

Yeni konular

Geri