27 m2'den nemi atma hk.

Bir kaç arkadaşımdan örnek alarak

Şuan anladım teşekkür ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Gunes enerjisi derken solar fotovoltaik demiyorum onu cam olan atiyorum 30 cm derinligi olan isi toplayici panel.

Isiyi havayi isitmak icin kullanip odaya vereceksiniz.

Gunes enerjisi derken solar fotovoltaik demiyorum onu cam olan atiyorum 30 cm derinligi olan isi toplayici panel.

Isiyi havayi isitmak icin kullanip odaya vereceksiniz.

araştıracağım fakat bana uzak bir mühendislik bilgisi

Simdi cikmaliyim yarin musait olursam cizebilirim. Iyi geceler.

Simdi cikmaliyim yarin musait olursam cizebilirim. Iyi geceler.

Kafatk güneşten çok verim alamaya bilirim ev tek katlı ve etrafında 2 tane çok katlı bir bina var peki bende size evin ve odanın bir resmini çekip paylaşırım.

Saygılarımla.

Gölcük sahil kenarında soba kullanmak biraz risklidir. Mutlaka karbonmonoksit dedektörü kullanın. Özellikle denizden gelen hava akımları bacanın çekişini olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca yan taraftaki yüksek binalarda bu dumandan etkilenecektir.

Karbonmonoksit dedektörü almayı düşünüyorum.Çevredeki binalar terkedilmiş bina olduğu için duman çıkışı sıkıntı yaratmayacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…