32 amperlik sigorta 2.5mm kablo

Ana bilgiyi veriyorsunuz?
Ütü kaç watt veya amper ?
Örnek verdim
Hesaplayin sorunu çözün
Benim yaptıgım 4 tane siva ustu sigorta kutusu var bunların arasında 3 -4 metre fark var bunların arasindaki kablolar acikta oldugu icin kablo kanali uygulaması yaptim.
Sigorta kutusunun ustundeki priz yan tarafina bagli benim kanalimda sigorta kutusunun ustunde oldugu icin bende uclunu kablosunu sigorta kutusunun ustunden sokup sigortaya bagladim.
Yani yeniden bi tesisat kurdugum yok.
Benim sadece yaptığım 4mm kabloların yanına 2.5mm kabloyu ek yaptım ısınma filan olurmu

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
cevabı söyle vereyim .

kusura bakmayın
elimde anahtarım var dükkanın adresini bilmiyorum .

tekstil tipi ütü kaç watt veya kaç amper çekiyor bilmek gerekir ?

çözüm cevabını verdim .
hesaplayın veya elektrikciye müracat edin .
hoşça kalın
kolay gelsin , sağlıcakla .

Aga sen niye geriliyosunki şimdi. Utulerin kac watt cektigini bilmiyorum dukkana gidince hesaplarım dedigin gibi.
Benim bilmek istedigim tek sey 2.5mm kabloyla 4mm kabloları aynı klemense bağladigimda isinirmi isinmazmiydi.

Tırnaklı klemens

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…