400 yataklı hastane projesi

Mesleği öğrenmek için 400 yataklı hastane fazla değil mi bünyeye zarar vermesin. bu arada elinde 750 yatak kapasiteli hastane projesi olan varsa paylaşabilir mi acaba

131,935 adet uye gorunuyor. Bunlarin % 10 kadari aktif takip ediyor olsun forumu. Bu kadar uye size "Elimde boyle bir proje yok", Bende yok" gibi cevaplar yazsa bu baslik cok eglenceli olur.
Forumlar serbest alanlardir ve kimsenin bir sey vermeye yada almaya mecburiyeti yoktur. Siz ihtiyacinizi yazarak talep edersiniz ve cevap veren cikarsa cikar, yoksa baska forumlarda aramaya devam edrsiniz,kesersiniz vb takdir size aittir, lakin "...niye cevap verilmiyor", "...neden bu kadar kisi okumus cevap yazmamis" gibi mesajlar oldukca iticidir ve cevap verecek kisileri de imtina etmeye sevkeder.
Diger onemli nokta ise; Turkiye de sizce kac adet 400 yatakli hastahane yapilmistir, bu projeyi tasarlayan veya uygulayan kisilerden kac tanesi bu forumu takip ediyodur, ne kadarlik surelerle mesajlari kontrol ediyordur, kontrol ettigi mesajlardan kac tanesini inceliyordur, ticari vb sebeplerle kac tanesi bu projeyi yayinlar?

Siz kendi yaptiginiz projelerden kac tanesini paylastiniz? Foruma yazdiginiz 24 adet mesajin 23 tanesini talep seklinde, 24. mesajiniz ise meslek liseleri hakkinda yapilan bir tartisma/fikir beyani basliginda tavrinizi beyan eder bir mesaj...

Bu mesaji, sahsiniz nazarinda bu tip tepkiler veren uyelerden duydugum rahatsizligi ifade etmek amaci ile yazdim. Polemik konusu yapmayin lutfen. Sunu unutmamak lazim, hicbirimiz bu tip forumlar icin para odemiyoruz ve kimseyi bir seyler yapma konusunda zorlamaya hakkimiz yoktur!

çok çok eski bir konu ama yine de tebrik ederim
haklısın katılıyorum güzel açıklamışsın.
HERKES VAR VEYA YOK YAZMAK ZORUNDA DEĞİL NE KOMİK YA .
MESELA BEN ZAMANINDA O MESAJI GÖRSEYDİM. ELİMDE PROJE OLSA BİLE PAYLAŞMAZDIM.
BÖYLE LAF ATAR GİBİ BU MU PAYLAŞMAK DİYEN BİRİSİNE :p

Öncelikle Herkese Bilgi Alışverişleri için Çok Teşekkür ediyorum sizlerden çok acil bir konuda yardım istiyorum Elinizde 400 yataklı hastane elektrik uygulama projesi mevcut ise paylaşabilirmisiniz

sizlerden yardım bekliyorum

İyi Çalışmalar

Saygılarımla
selamlar...gec gordum mesajinizi.. bende irakta yapilmakta olan 400 yatakli bir hastahanenin tum planlari mevcut. goruselim...selamlar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,062
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri