Acs800 Abb

samet_748

Üye
slm arkdaşlar elimde ACS800 serisi ABB marka sürücü var bunu pc ye baglamak istiyorum .Gerekli programı buldum fakat kablo baglantısı yok .Kablo baglantısı olan varmı_??

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hocam kablo semasını arastıracagım.yada sıze kontek fırmasına basvurmanızı onerecem

Kablosu özeldir..kendin yapamazsin..
Siparis etmen gerekir, ayrica bilgisayar tarafi icinde bir kart yada UsB adaptor lazim sanirim...

samet748

Drive Wİndow programı için ABB firmasına özel PCMCIA kart alman gerekecek. Bilgisayarla haberleşme fiber optik kabloyla sağlanıyor. Kit halinde satılıyor ve listesi 1650 Euro.

Drive Window Light programı içinse kablo bağlantı şemasını bilmiyorum ama İzmir'de necip bilgisayar 3 ytl'ye satıyor diye biliyorum.

cevabınız için tşkler arkardaşlar

drive window light programı ve kablo baglantı semaları lınklerı kırık yardımcı olacak arkadaslar varmı acaba

abb sürücüler hakkında türkçe döküman nerden bulabiliriz

abb sürücüler hakkında ve birçok döküman hakkında sizlere yardımcı olabilirim ,,mailime yazarsanız direk gönderirim [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,939
Kullanıcılar
451,118
Son üye
yurtsever760

Yeni konular

Geri