Aküden gelen fokurdama sesi

Akü biraz zarar görmüş de olabilir. Yeni ve kaliteli bir akü kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bir sorum olacak.
Aküleri şarj için switching mode power supply kullanabilirmiyiz?

24v 10 amper bir smps var elimde
Bu smps e akım ve voltaj kontrolü uygulayarak değerlendirmek istiyorum.

Son düzenleme:
19 voltta çok en fazla 14.4 verebilirsin amperi zaten yazmışlar

Akü biraz zarar görmüş de olabilir. Yeni ve kaliteli bir akü kullanmanızı tavsiye ederim.
Cevap için teşekkürler. Hazır yeri gelmişken benim motosiklet cross. Yeni akü de garanti kapsamında idi gidip tekrar değiştirdim. Motoru çalıştırdıktan sonra kutup başını söktüm ve ölçüm yaptım 14.6 civarında dc volt veriyor. Yani konjektörde sıkıntı yok. Fakat akü sabah boşalıyor. Marş sıkıntısı oluyor. Akü orbüs marka. Yani dandik. Satan kişi carbon akü iyi bu filan dedi ama belli ki dandik. Peki bütçeye zarar vermeyecek ama işini iyi yapacak bir akü markası önerir misiniz? Aklıma yuasa geliyor benim. Sizce hangisi beni üzmez?

Forum istatistikleri

Konular
129,058
Kullanıcılar
451,330
Son üye
Ahmet.t.

Yeni konular

Geri