Alüminyum işleyenler yardımcı olur musunuz ?

[MENTION=287572]eray demir[/MENTION] , o dişlileri 2mm kalem ile işlemeyi nasıl akıl edebildin ?
Ek olarak tahrik dişlileri yok ise o dişlilerden biri diğerini döndürür yani çok baskı var , alüminyum ve ya sarı türünden yapınca kaç tur "sızdırmaz" olarak dönebilir sence ?

Ucuza mal etmek istiyorsan önce tornada takım imal et sonra "su" ver dikkat et orucu bozulmasın malum Ramazan mübarek günler , sonra aşağıdaki gibi işle .
Seri imalat bile yapabilirsin.
Uzun uzun yap dilimle sat.

[video=youtube;2GFL0xKqOl8]http://www.youtube.com/watch?v=2GFL0xKqOl8[/video]

Ya da işi bilene yaptır.
Bir örnek :

POMPA DİŞLİSİ - ARS DİŞLİ SAN.

Yapacağım böle bi pompa abi 15.20 bar hidrolik için

SM-N9000Q

Ekli dosyalar

• 1404231930781.jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 38
Hımm ben de seni akbank'a gidiyorsun sanmıştım...

[MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] Abi dalga geçme kurban oluyum yaa öle bi yazıyon ki herşeyi bırak git..Şurda bişeyler yapmaya çalışıyoruz bizim modelci gençler gavur ellerine düşmesin diye sende vurdukça vuruyon ha

SM-N9000Q

Tövbe bir daha karışmayacağım.
Rahmetli babacığımın deyişiyle taş at da kolun açılsın.

Erayim selamlar cizimde biraz eksik var dis dipkeri viton keceler mili kama baglantisi gibi ama biraz calisma ile toplanir... diye dudundum

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Tövbe bir daha karışmayacağım.
Rahmetli babacığımın deyişiyle taş at da kolun açılsın.

Yok öle ihtiyar sen bizim baştacımızsın ama yeni nesil böle isyankar Nası yapcaz abi peki biraz daha açıklayıcı olsan meselaa

SM-N9000Q

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] Seninde mi proje ex abi..Allahın izniyle kaldırcaz ayağa sen merak etme..Hatta TR piyasasına bile girebiliriz ortak :-D

SM-N9000Q

[MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] Abi orjinali bu malzemenin.Sarı dan yapmışlar değilmi?

SM-N9000Q

Ekli dosyalar

• 1404244584612.jpg
    50.9 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…