Alüminyum Kablo Bakır Papuç Kullanımı?

mtk4242

Üye
İyi Günler kolay gelsin
Alüminyum kablo - bakır papuçlamalarda arasına sarı macun kullanılarak yapılan uygulamalar yönetmeliğe uygun mu? Ne gibi bir problem yaşatır? Bakır alüminyum alaşım papuçlar en uygun olanı bunu biliyorum fakat sarı macunla yapılan uygulamaların artısı ve eksisi nedir bilgi ve tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Alüminyum kablo - bakır papuçlamalarda arasına sarı macun kullanılarak yapılan uygulamalar
Bakır pabuç ( Bakır ve alüminyum kablo ) eki
Alüminyum pabuç ( Bakır ve alüminyum kablo ) eki
Anladım .

Bakır ve alüminyum bimetal kablo pabuç üretilmiş .

Yapılan işe onay veren ( imza atan ) sorumlu olan kişi olarak sarı macunu kullanma durumu oldu onay verirmisiniz ? Yönetmeliği bilmem ....

Bir durum olduğunda sarı macun hesabını vermek ( bende bilmiyorum )

Ben riske girmem bakır ve alüminyum bimetal kablo pabuçları üretilmiş var bu malzemeyi kullanırım .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…