Alarm kurulunca elektrik sigortası nasıl devre dışı bırakılır.

aacma07

Üye
Eksi tetik alarm panelimizin 3. veya 4. cıkışını alarm kurdugumuzda bir kactane elektrik sigortasını devre dışı, alarmı açtıgımızda devreye alabilirmiyiz ilginize tşkler.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaşım ne demek istediğini anlamadım daha açıklayıcı olabilirmisin alarm sisteminin kurulması ile sigortanın devredışı bırakılması ne alaka ?

alırsın da özel kart yaptırman yapman lazım yanı alarm kurduğunda senın yapacağın kart alarm kurulmasını görecek ve sıgortaları röle veya kontaktorle devreden çıkaracak

:)tarıhıne bakmadan balıklama daldık görseydim cevap yazmazdım adam 1.1.2014 tarıhınde yazmış çekmış gıtmış :))

alırsın da özel kart yaptırman yapman lazım yanı alarm kurduğunda senın yapacağın kart alarm kurulmasını görecek ve sıgortaları röle veya kontaktorle devreden çıkaracak

:)tarıhıne bakmadan balıklama daldık görseydim cevap yazmazdım adam 1.1.2014 tarıhınde yazmış çekmış gıtmış :))
Konu bugün açılmış görünüyor..
---------------------------------

Otel odasından çıkınca elektriğin buzdolabı hariç kesilmesi gibi birşey isteniyor,
impuls röle kullanılabilir, tabii kontak çıkışı ona göre olmalı, buton gibi yani.

:)) yaşlanmışız yaw saat 01.01 benım gözüm oraya takılmış birinci ayın biri dıye

İnpuls ve kontaktor baglantısı mantıklı

Sayın hidromek alarmı kudugumuzda binada belli başlı yerlerin elektriğini kesmek alarmı açtıgımızda tekrar elektrik vericez dahada açık olmazdı heralde.tşkler

Sayın hidromek alarmı kudugumuzda binada belli başlı yerlerin elektriğini kesmek alarmı açtıgımızda tekrar elektrik vericez dahada açık olmazdı heralde.tşkler

energy saver kullanman gerekir slm

Merhaba alarm paenilinin PGM ÇIKIŞINA 12 VOLT - 220 VOLT bir sürücü röle takarak alarm kurulduğunda elektriği devre dışı bırakabilirsiniz. PGM çıkışını alarm kurulduğunda aktif edin şeklinde programlamanız yeterlidir. Takıldığınız bir nokta olursa [email protected] mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

BU yazmış olduğunuz mesaj daha açıklayıcı olmuş sorunuza gelince Alarm panelinizin marka ve modeline göre PGM çıkışlarında kontakları 220V en az 20 A e dayanıklı 12 V röle bağlayarak çözebilirsiniz bana kalırsa alarm sisteminizi elektrik sisteminizle fazla iç içe sokmamanızdır neticede alarm sisteminin görevi farklıdır. bazen istenmeyen sonuçlar elde edebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
129,061
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri