ALARMDA OLAN BİTENE BAK

arkadaşlar geçen hafta çengel köyde bir binaya desi alarm kurdum benden önce bazı firmalar teklif için gelmşi müterim diyorkı çok şaşırdım hırsizlık olayından hemen sonra nasıl olduda haber alıp beni bıldular diye bende anlamadım tabiki çok iyi niyetliyizya biraz araştırdım desi merkezde olan aykut beyle görüştüm meğer bizimkiler bu olay hakkında bilgili imişler karakola bile anlaşmışlar alarm başı anlayın işte.bakıyorum bir alarm firması on kişi getir seninki bedava kampanyasına başlamış artık yakınlarımızadamı güvenemiyeceğiz.bir arkadaşım kredik açtı yani şu faturam com gibi bişeyler orayada desi aşlarm bağladım ve ne diyor size anlatayım yine isim vermeyecegim bi firama krediksle anlaşmış alarm başı 100 usd bakın insanlar nasıl çalışıyor sizde aylık ödemeye devam benden bukadar bu firmalarla çalışan veya hasbel kader bunların eline düşenler varsa belki onlara birazda olsa faydam oluştur inşallah

yazdıklarınızdan siz birşey anladınız mı ? acaba

Açıkçası ne dediğinizi anlayamadım. Mümkünse noktalama işaretlerini kullanarak tekrar yazabilir misiniz?

Anladık anladık.
Güvenlik firmaları polislerle ve sigorta şirketleri ile onlara gelen alarmı, hırsızlık vakalarını iletmesi karşılığında belirli meblada para ödemek üzerine bir sistem kurmuşlar.
Sizin evinize hırsız giriyor, sigorta şirketi yada polis bunu "desi" alarma söylüyor. Gidin burdan ekmek çıkar diye.

Doğrumu?
Öyleyse aferin bana.

Anladık anladık.
Güvenlik firmaları polislerle ve sigorta şirketleri ile onlara gelen alarmı, hırsızlık vakalarını iletmesi karşılığında belirli meblada para ödemek üzerine bir sistem kurmuşlar.
Sizin evinize hırsız giriyor, sigorta şirketi yada polis bunu "desi" alarma söylüyor. Gidin burdan ekmek çıkar diye.

Doğrumu?
Öyleyse aferin bana.

Evet detaylı okudum doğru, vaybe artık heryerden bir pazar çıkartır olmuş yurdum insanları. 10 müşteri bul götür, sana alarm beleş.

arkadaşlar anlatmak istedigim şu. Günde bir lira, yok on arkadışını getir alarm bedava falan filanla kandırmaca.peacex kardeşim yanlış anlamışsın (Desi)alarmda kesinlikle aldatmaca olmaz.İşini en iyi yapan firmalardan biridir desi alarm&güvenlik.

Forum istatistikleri

Konular
129,295
Kullanıcılar
451,728
Son üye
smkay

Yeni konular

Geri