All-İn-One ve Mach3 Cnc Kombinasyonu

Aynen çok açılma işin sonu yok ... İşini beklentini bil parçaları tanı iş göreni al gerisi tasarruf ya da çıkacak sorunlara amortisman.

Aynen çok açılma işin sonu yok ... İşini beklentini bil parçaları tanı iş göreni al gerisi tasarruf ya da çıkacak sorunlara amortisman.

Aslında ticari bir ürün olduğu için cancanlı albenili olsun diye uğraşıyoruz

Bu arada all in one deyince benim ilk aklıma cnc, lazer , 3d print bir arada bi şey geldiydi boyle birşey yapan olsada izlesek @Yusuf&CNC arkadaşımız bir link paylaşmışti çok hoş bir makina

Ben bu konu ile uğraşıyorum.şu an 1 cnc ve 1 3d printerim var ben ikisi bir arada için uzun zamandır uğraşıyorum.

Tepkiler: akg
Seri üretim için değil sadece hoby anlamında kullanmak için.Ev ortamında neden olmasın?

Seri üretim için değil sadece hoby anlamında kullanmak için.Ev ortamında neden olmasın?

seri üretim mantığında düşünmedim zaten hobby amaçlı evet olur hiç olmaz değil ama dediğim gibi birinin işi toz,talaş çıkarmak diğerinin işi tozdan uzak kalabilmek

Amaç Mach3 çalıştırmaksa ve kontrol kartın USB ise bulabildiğin en ucuz bilgisayarı al. Hepsi Mach3 çalıştırır. USB portun hızı da önemli değil çünkü USB 1.1 bile yeter senin kartına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…