All-İn-One ve Mach3 Cnc Kombinasyonu

İnternete de gireceksin bu pc ile, başka pro lar da yükleyeceksin ... sonra Mach3 sapıtacak! Bu fiyattaki makinaya yazık diye düşünüyorum, çaresi arkadaşlarca biliniyor, foruma yazıldı.

İnternete de gireceksin bu pc ile, başka pro lar da yükleyeceksin ... sonra Mach3 sapıtacak! Bu fiyattaki makinaya yazık diye düşünüyorum, çaresi arkadaşlarca biliniyor, foruma yazıldı.

internete girmeyeceğim. Mach3 dışında sadece aspire yüklerim başka yükleme yapmayacağım internete bağlamayacağım.

forumda Nerede yazılmıştı. ? Link verirsen sevinirim abi ben bulamadım

o kadar para vermeye ne gerek var ki anlamıyorum.
100 liraya eski lpt portlu bir makine al gitsin iknci el

Konu sahibi (sorun tespiti ve çözümü) @asenyurt diye hatırlıyorum :) uzaklarda arama ...

Usb kullanılacağı için lpt yede gerek yok aslında ama daha sonra lpt portlu bir kart kullanma ihtimaline karşın lpt de olsa iyi olur ama genel kanı ne olursa olsun sadece mach3 e özel bir şey olması gerekiyor anlaşılan ben henüz makina yapmadığım icin mach 3 ün sapıklıklarından haberdar değilim :)

Usb kullanılacağı için lpt yede gerek yok aslında ama daha sonra lpt portlu bir kart kullanma ihtimaline karşın lpt de olsa iyi olur ama genel kanı ne olursa olsun sadece mach3 e özel bir şey olması gerekiyor anlaşılan ben henüz makina yapmadığım icin mach 3 ün sapıklıklarından haberdar değilim :)

haberdarda olma abi boşver malzeme ziyan oluyor. Çok freze kırılıyor :) özellikle TB6560 kontrol kartı kullandığım dönem rezaletti resmen :)

Ayrıca bulaşan virüslerden falan çok etkileniyor mach3 programı. paralel port çıkışı kendi kendine sinyal gönderiyordu :)

Artı o makinada hd ekrana yazık olur, eskilerden bi donanım ayarla ;).

paralel port çıkışı kendi kendine sinyal gönderiyordu

aklınızda olsun pc açılırken bile dos ekranındayken lpt den sinyal gelir. o yüzden mach3 açılana kadar sürücülere güç vermemek lazım.
ayrıca windows un kendi uzak masaüstü bağlantısı da lpt portu sapıttırıyor.

Artı o makinada hd ekrana yazık olur, eskilerden bi donanım ayarla ;).

Dediğim gibi aslında endüstriyel panel bilgisayar almak var aklımda da allinone makinelerle aynı fiyata sahipler aşağı yukarı allinone makine daha avantajlı gibime geldi o yüzden all in one falan derken olayı şaaptım :)

aklınızda olsun pc açılırken bile dos ekranındayken lpt den sinyal gelir. o yüzden mach3 açılana kadar sürücülere güç vermemek lazım.
ayrıca windows un kendi uzak masaüstü bağlantısı da lpt portu sapıttırıyor.
Evet o yüzden her zaman en son makineye enerji veriyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri