altivar 12 hızlı devreye alma??

bak arkadaşım eğer motorunu tek yönlü kulancaksan ekranda rdy yazarken enter yap potu sağa çevir configurasina gel enter yap potu sağa çevir lsp çıkınca tekrar enret ekranda 0 değer çıkar istediğin frekansa getir sonra enter yaptıktan sonra +24 ten bir kabloveya anahtarlan l1 ver motorun çalışır ama tek yönlü her iki yöne de istersen lh2 yide aktive etmen gerekir

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
selam arkadaşlar sürücüyü daha kuramadık daha önemli işler oldugu icide pek vakit ayıramadık dogrusu.diğer elektrikci arkadasım Conf parametresini kurdalarken kapatmış bu nedenle cihaza parametre giremiyorum.bu parametreyi acabilirsek sorunu giderecegimize inanıyorum saolsun üstadlarımız türkce parametreleri verdiler.şimdi de conf parametresini açabilirsek ne mutlu.iyi çalışmalar

altivar 12 de nst yazısı var motoru calıstıramadım lutfen yardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…