Aluminyum ile diğer malzemelerin yapıştırılması..

rocco216

Katılımcı Üye
Merhaba ekip

Bilmediğim ve deneyerek zaman kaybetmek istemediğim bir konu için size danışmak istedim..

Aluminyum parçaya demir veya çelik bazende çinko veya kurşun yapıştırılması gerekiyor..
Hangi yapıştırıcı ile bu işlemi yapabiliriz.. Yapışan yerde zamanla azda olsa ısı olabiliyor...
Arkadaşımız 502 kullanmış hatta 502 artı karbonat bir yere kadar ise yaramış..
Ama tam bi çözüm olmamış..
Sizin bir ürün bilginiz var mı..

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Ultrasonik metal kaynagı var bu işi yapan ayriyetten gelişmiş pulseli sinerjik gaz altı kaynaklarıda aleminyumu diğer metallere kaynatıyor bilgigim kadarıyla fronius un öle makinası vardı

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İllaki yapıştıracaksınız epoksi yada kimyasal dübeller var sosis silikon bişiminde kuvvetli yapıştırırlar saygılar....

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araldit diye iki bileşenli epoxy esaslı bir ürün buldum.. bugun denedim yarın sonucu yazarım..
Suat bey dediğiniz ürün koçtaşta varmış eğer bunla olmassa onunlada deneyebilirim..

Bison bison dediler bana.. bi delrini yapıştıramamıştık

Aradığınız ürün bu

İki hamuru birbirine karıştırdığınızda yeşil renkli hamur oluşuyor yaklaşık 2 saat içerisinde donuyor sonra üzerine delik delip diş bile çekebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…