Aluminyum ile diğer malzemelerin yapıştırılması..

bison aldım, beni bile tavana yapıştırır.. hoş 63 kiloyum ama olsun. bison metal gerçekten çok iyi. fakat ne de olsa, bir yapıştırıcı.. malesef, kaynağın yerini tutmuyor

asset_9001_4.gif.270x330_q95_autocrop.png

yapıştırılacak yüzeyi 200 numara zımpara ile iyice zımparalayıp ufak kılcal çizikler oluşturun. sonra bu komponenti iyi ce karıştırarak, iki yüzeye uygulayın, orta şekilde bastırarak kurumaya bırakın, 12 saat hiç elleşmeyin. kurumuş mu bu yahu diyip elleşirseniz, mukavvemetsiz olur. 12 saat sonra tavana asıp, barfiks çekebilirsiniz.

bison aldım, beni bile tavana yapıştırır.. hoş 63 kiloyum ama olsun. bison metal gerçekten çok iyi. fakat ne de olsa, bir yapıştırıcı.. malesef, kaynağın yerini tutmuyor

Ekli dosyayı görüntüle 35660

yapıştırılacak yüzeyi 200 numara zımpara ile iyice zımparalayıp ufak kılcal çizikler oluşturun. sonra bu komponenti iyi ce karıştırarak, iki yüzeye uygulayın, orta şekilde bastırarak kurumaya bırakın, 12 saat hiç elleşmeyin. kurumuş mu bu yahu diyip elleşirseniz, mukavvemetsiz olur. 12 saat sonra tavana asıp, barfiks çekebilirsiniz.

Son durum , alu yapıştı mı?

@cevdetfaik senin bizona benziyormu?

Fena yapıştı malzemeler ise 6000 serisi aluminyum ve neodyum mıknatıs.. İki pürüzsüz yüzey olmasına karşı harika sonuç aldım..birde çalıştığı yere montaj yapıp son durumu görücez..

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Sayin rocco216 ,

Alternator filan mi yapiyorsunuz merak ettim dogrusu?

Banta düşen mallardan plastik ve metal malzemeri hızlıca çıkaran bir seperatör yapıyorum.. ayrıca sistemde toz tüy bunlarıda ayrıştıran bir sistemde mevcut..

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,932
Son üye
ibo45

Yeni konular

Geri