Ankara’daki Hain Terör Saldırısı

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Dün akşam Ankara Kızılay Meydanında gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor,milletçe lanetliyoruz.Bu tür saldırılardan medet umanlar,bu yolla hiçbir şekilde amaçlarına ulaşamayacaklarını çok iyi de bilmelidirler.Ölenlerin ailelerine baş sağlığı,yaralananlara Cenap-ı Allah’tan acil şifalar diliyorum.Saygılarımla.

Dün akşam Ankara Kızılay Meydanında gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor,milletçe lanetliyoruz.Bu tür saldırılardan medet umanlar,bu yolla hiçbir şekilde amaçlarına ulaşamayacaklarını çok iyi de bilmelidirler.Ölenlerin ailelerine baş sağlığı,yaralananlara Cenap-ı Allah’tan acil şifalar diliyorum.Saygılarımla.

mahsum halkı katletmenin ne bir savaş teorisinde ne dinde ne de insanlıkta yeri olamaz bu menfur saldırıyı gerçekleştirenlere türkiye cumhuriyetinin cevabı çok sert olacaktır gün birlik beraberlik ve dayanışma günü olup dik durmamız gerekir ölenlere allahü tealadan dan rahmet yaralılara acil şifalar yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum.acımız büyük orada herhangi birimizin evladı da olabilirdi.

Zaten tüm dünyada gerçekleşen bu (Global) terörün asıl amacı halkı paniğe sevketmek,olışturulan bu korku psikolojisi üzerinden büyük prim sağlayarak insanları günlük (Rutin) işlerini yapamaz,karamsar bir duruma getirmek,gereksiz bir telaşa sürüklemektir.Ama Türk insanı daha önce Amerika'da,Fransa'da,Ankara'da 3. gerçekleşen bu menfur saldırılardan çok şey de öğrenmiş,bu konudaki yıldırma politikalarından gereğince ders alabilmiş olduğundan milletçe gereğinden fazla dirençlidir.

Bu menfur,alçakça,hain saldırılar bunları gerçekleştirenlerin akıllarında kurguladıkları oranda Türk halkı veya onun asil devleti üzerinde büyük bir panik veya travma da asla oluşturamayacaktır.Teröristlerin yaptıkları bu ince hesaplar çok yanlıştır,sadece kendi kendilerini bir şekilde kandırmış oluyorlar.Türk halkı böyle zor günlerde daha çok birbirlerine kenetlenmesini çok iyi de bilmektedir.Kolay gelsin.Saygılarımla.

Zaten tüm dünyada gerçekleşen bu (Global) terörün asıl amacı halkı paniğe sevketmek,olışturulan bu korku psikolojisi üzerinden büyük prim sağlayarak insanları günlük (Rutin) işlerini yapamaz,karamsar bir duruma getirmek,gereksiz bir telaşa sürüklemektir.Ama Türk insanı daha önce Amerika'da,Fransa'da,Ankara'da 3. gerçekleşen bu menfur saldırılardan çok şey de öğrenmiş,bu konudaki yıldırma politikalarından gereğince ders alabilmiş olduğundan milletçe gereğinden fazla dirençlidir.

Bu menfur,alçakça,hain saldırılar bunları gerçekleştirenlerin akıllarında kurguladıkları oranda Türk halkı veya onun asil devleti üzerinde büyük bir panik veya travma da asla oluşturamayacaktır.Teröristlerin yaptıkları bu ince hesaplar çok yanlıştır,sadece kendi kendilerini bir şekilde kandırmış oluyorlar.Türk halkı böyle zor günlerde daha çok birbirlerine kenetlenmesini çok iyi de bilmektedir.Kolay gelsin.Saygılarımla.

yahu arkadaş 5 ayda 3 patlama olmuş 170 insan ölmüş... diyecek sözüm yok... gidin bunu çoluğu çocuğu ölenlere anlatın yaa. global dünya deyin bakalım size ne diyecekler. aldığınız cevabıda buradan bi paylaşıverin. pes... vallahi billahi pes

Merhaba.Ölenlerin tüm acılarını kendi aileleriyle tam olarak paylaştığımı ilk mesajımda zaten özellikle de belirtmiştim,sanırım bunu göremeden 2. mesaj üzerinden değişik bir yorum yapmışsınız,sn.vecivicivokke.Devlet bu işin faillerini gece gündüz araştırıyor,kendi şahsıma veya yönetici konumundaki devlete yapılan bir muhalefetin böyle bir zamanda ne yeri ne de zamanı mıdır peki, ben de bunu açıkça size soruyorum.Bunun ülke menfaaftine hiçbir yararı olamaz,aksine büyük zararı olabilir.

Burada herkesin el birliği yapıp kenetlenmesi gereken bir zamanda siz şehitlerin aileleri üzerinden ayrı bir politika yapmaya da çalışıyorsunuz sanırım.Ama bence ne yeri ne de zamanıdır,çünkü herkes kendi parti kimliğini bir kenara tam bırakmalı ve ardı arkası kesilmeyen bu olayların bir çözümünü bulmaya da çalışmalı.Ben A partisini tam temsil ediyorum,bu B partisini andıran açıklamalar bana çok ters düşüyor demek büyük hatadır,herkes kendi ülke menfaati için en iyisini,elinden gelenin ötesinde yapmaya çalışmalıdır.Çünkü böyle zor zamanlarda A veya B partisine tam sempatizan olanların (A+B) şeklinde birleşip el birliği ile bir çözüm aramalarıyla bu terör belası tam olarak da sonuçlanabilir.

Bir de diğer ülkelere göre Türkiye bu konularda daha dirençlidir.. derken kesinlikle verilen bu şehitler konusunda değil,insan hayatı konusunda değil,sadece bu tür olaylarda diğer ülkelere göre kendi soğukkanlılığını daha iyi koruyabildiğini,etkili bir sonuca gitmek ve sonuçlandırmak için daha akılcı yollarla ve diğer ülkelerle işbirliğini en iyi yapan ülkelerden biri olduğunu tam vurgulamak istemiştim.Hepsi budur.Kolay gelsin.Saygılarımla.

Son düzenleme:
şehitlerin üzerinden politika yaptığımı söyleyerek sinkafın en ahlaksızcasını söyleyip sonra saygı iletmek!!!.... ben 2 gündür çocugumu sevemiyorum sen ne diyorsun ??, sinirden sıkıntıdan boğazım ve ağzımın içi yara bere içerisinde beyefendi. sen evladını kavrulmuş görmeye dayanabilirmisin ? .Ferhat GÖÇER dinleyemediği için zorsunan bir irade için benden birlik dirlik vs vs beklemeyin kardeşim. ayıp yaa 300 küsür insan öldü kader dendi, 170 insan öldü ortadoğu ülkesiyiz dendi olur böyle şeyler dendi. yahu ne diyeyimki daha. birde A patisi B partisi vs vs . Ne particiliğinden bahsediyorsunuz ? hepsinin canı cehenneme kardeşim.bu kadar kolaymı yaa ? . bu kadarmı DAR vijdanlara sahibiz ? bu akıl tutulmasından umarım ülkem bir an önce kurtulur ve YETER deme zürriyetine kavuşur. umarım.

dahada bir şey eklemem. tüm vijdanlı insanlara selam olsun...

PKK mayın döşerken arkasını dönenlerden hesap sorulmadan birlik beraberlik olmaz...barış süreci cia -mossad planıdır..esadla bahar havası yaratılıp suriye sınır mayinlarınin temizlenmesi cia-mossad planidir..1 mart tezkeresi ile suriye -ırak sınırına onbinlerce coni yi yerleştirmek cia-mossad planıdır..
amerikan silahları ile donatılmış suud komutanlığindaki islam ordusu cia planıdır..zaten o teknolojik silahları ve sistemleri kullanmak arap suud kafasını aşar..

Yorumu herkesin kendi iç yorumuna (Vicdanına) bırakmak gerekli diye düşünüyorum.Bu konuda kalpleri istemeden de kırdıysam eğer çok özür dilerim,çünkü hiç kimsenin ömür boyu kalbini sonsuza değin kırmayı da düşünemem.Sonuçta hepimiz kardeşiz zaten,şu an ayni gemide veya ayni kaynayan kazanın (Çok karışık bir memleketin) bizzat da içindeyiz hepimiz.

Eğer yanarsak hepimiz birlikte yanacağız,bu bir gerçektir.Bu nedenle hep birlikte kenetlenmeli ve milletçe,halk olarak el birliğiyle bu terör belasına bir son vermeye de tüm gayretimizle,var gücümüzle de çalışmalıyız.Bu gerçeği görmezlikten hiçbirimiz de göremeyiz.Saygılarımla.

Son düzenleme:
Yorumu herkesin kendi iç yorumuna (Vicdanına) bırakmak gerekli diye düşünüyorum.Bu konuda kalpleri istemeden de kırdıysam eğer çok özür dilerim,çünkü hiç kimsenin ömür boyu kalbini sonsuza değin kırmayı da düşünemem.Sonuçta hepimiz kardeşiz zaten,şu an ayni gemide veya ayni kaynayan kazanın (Çok karışık bir memleketin) bizzat da içindeyiz hepimiz.

Eğer yanarsak hepimiz birlikte yanacağız,bu bir gerçektir.Bu nedenle hep birlikte kenetlenmeli ve milletçe,halk olarak el birliğiyle bu terör belasına bir son vermeye de tüm gayretimizle,var gücümüzle de çalışmalıyız.Bu gerçeği görmezlikten hiçbirimiz de göremeyiz.Saygılarımla.
Sayin binbasim tesadufen bu konuyu gordum. Ozaman sanirim kendimi kaybetmis hakkinizi yemisim. Ozurdilerim hakkinizi helal edin

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,410
Son üye
aeguney

Yeni konular

Geri