ANTİ VİRÜS PROGRAMI

lisanslı mal tam performans çalışır ama lisansı kırılmış bir antivirüs tam performans çalışmaz. örneğin nod 32 adamlar 50 sene lisansını kırmışlar koymuşlar. sizce bu ne kadar güvenli olabilir. ama kaspersky nin lisansını kıramıyorlar ya trial reset ile 30 günlük deneme kullanacaksın ya bedava lisanslı key yayınlanmasını bekleyeceksin. görüyorsunuz ki kasperskide bir lisans keyi 1 hafta içerisinde kara listeye giriyor. yani bu kasperskynin güvenliği yüksek olduğunu ispatlar.

tabi diyorsunuz çok kasıyor kaspersky ilk önce iyi bi taratın sonra virüs yok ise bilgisayarı koruma durumunu kapatın yani tamamen çıkın demiyourm. sadece durduk yere tarama yapmasın. ayarlarından oynayarak pc ilk açılışınında taramayı kapatırsınız ve kasılşma olmaz. sonra bi flash disk taratacağıız zaman açarsınız korumayı oldu bitti en fazla 10 saniye.

siz herşey çok iyi olsun süper olsun diyorsunuz. fakat pc niz yavaş ise tabiki daha az kasanlara gitmekte özgürsünüz ama sisteminiz iyi ise kaspersky nin lisanslısını satın alın derim deneme sürümünden 10 kat daha çok koruma sağlıyor.

no 32 kötümü iyi oda çok iyi fakat sisteme bir virüs bulaştığı zaman pek fazla uyarmıyor.

Kaspersky internet security çok iyi bir antivirüs programıdır.

avast pc yi çok yavaşlatıyor kaspersky de pc dha rahat çalışıyor

lisanslı mal tam performans çalışır ama lisansı kırılmış bir antivirüs tam performans çalışmaz. örneğin nod 32 adamlar 50 sene lisansını kırmışlar koymuşlar. sizce bu ne kadar güvenli olabilir. ama kaspersky nin lisansını kıramıyorlar ya trial reset ile 30 günlük deneme kullanacaksın ya bedava lisanslı key yayınlanmasını bekleyeceksin. görüyorsunuz ki kasperskide bir lisans keyi 1 hafta içerisinde kara listeye giriyor. yani bu kasperskynin güvenliği yüksek olduğunu ispatlar.

tabi diyorsunuz çok kasıyor kaspersky ilk önce iyi bi taratın sonra virüs yok ise bilgisayarı koruma durumunu kapatın yani tamamen çıkın demiyourm. sadece durduk yere tarama yapmasın. ayarlarından oynayarak pc ilk açılışınında taramayı kapatırsınız ve kasılşma olmaz. sonra bi flash disk taratacağıız zaman açarsınız korumayı oldu bitti en fazla 10 saniye.

siz herşey çok iyi olsun süper olsun diyorsunuz. fakat pc niz yavaş ise tabiki daha az kasanlara gitmekte özgürsünüz ama sisteminiz iyi ise kaspersky nin lisanslısını satın alın derim deneme sürümünden 10 kat daha çok koruma sağlıyor.

no 32 kötümü iyi oda çok iyi fakat sisteme bir virüs bulaştığı zaman pek fazla uyarmıyor.
nod 32 virüs bulaştıgında uyarmıyorsa neresi iyi o programın anlamadım en gereksiz virüs programı nod 32.. en güzeli norton ya da Kaspersky

Microsoft Security Essentials derim ama daha iyi bı virüs programı arıyosan tam techızatlı virüslere savaş açmak istersen karpesky den şaşmam

Microsoft Security Essentials programını 3 gün önce bilgisayarıma kurdum. KasperSky ile arasındaki farkı karşılaştırdım. Kaspersky'nin silemediği solucanları virüsleri kesinlikle sildi. Kesinlikle Microsoftun ücretsiz yazılımını tavsiye ederim. Microsoft geç de olsa bu işe el attığı için bilgisayarlarınız daha korunaklı olucağına eminim. Kendi işletim sistemlerini en iyi nasıl koruyacaklarını kendi yazılımcıları daha iyi bilirler diye düşünüyorum. Lisanslı Kaspersky ürünümü iptal ettim açıkçası...

Nod32 gayet başarılı bence. Kullanıyorum ve memnunum.

selam a.s size önerebilecehim norton 4.8 türkçe kur kesinlikle bir daha virüs bulaşmaz

virüs programı güncel tutun bence en iyisi eset 32

Format, artık yedekleme programlarıyla tarihe karıştı...

Forum istatistikleri

Konular
128,902
Kullanıcılar
451,050
Son üye
bayGizem35

Yeni konular

Geri