arakadaşlar yardım (brenner)

hkn_blt

Üye
arkadaşlar zener voltajı ayarlayıp uygula diyorum daha sonrada auto-adjust offset and gain butonun abasınca hata alıyorum yardımcı olacak varm mı

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

arkadaşlar zener voltajı ayarlayıp uygula diyorum daha sonrada auto-adjust offset and gain butonun abasınca hata alıyorum yardımcı olacak varm mı

Hata değil, otomatik kalibrasyon sırasında zif sokete takılı veya icsp ile devreye bağlı pic varsa, zarar görmemesi için çıkarmanız yönünde uyarı.

ya doğru söylüyorsunda sokete takılı pic yok pic takılı deilken yapıyorum olmuyor :S anlamadım gitti 1 haftadır uğraşıyorum çalıştıramadım sokete bişe takılı deilken pici tanı dıom kafasına göre pic buluyor pici takıyorum tanı dıyorum tanımıyor anlamadım gitti yaa...

Ana pencerede ic socket/icsp(pin sayısı) ve pic family seçimlerini doğru yapıyor musunuz?

Pic sokete doğru pozisyonda takılı mı?

ewet hepsini dogru yapıyorum....ama olmuyor işte deli oolcam :S yardım ederseniz sevinirem isteseniz teamwiever ile baglanın pc ye bakın bi

Forum istatistikleri

Konular
129,185
Kullanıcılar
451,546
Son üye
egettt

Yeni konular

Geri