Ares Destek

erdem231

Üye
Arkadaşlar Aşağıdaki Devrenin Ares'te Baskı Devresini Çıkartamıyorum "Fail To Load Layout" Diye Bir Hata Veriyor. Lütfen Yardımcı Olun. Çıldırmak Üzereyim .

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Ekli dosyalar

• entegreli zamanlayıcı devre.rar
    18.4 KB · Görüntüleme: 0
Verdiğiniz linkte sadece isis çizimi var. Çizimi açıp Ares (netlist transfer to ares) butonuna tıklayacaksınız, kılıfı belirlenmemiş komponentlerin kılıf tiplerini sorduğunda yanıtlayacaksınız , board edge çizip komponentleri tek tek yerleştirip devreyi çizeceksiniz. Yapmanız gereken budur.

Bende o Şekilde Yapıyorum Fakat Olmuyor Sizde Mevcutsa Program Bana Ares Olarak Göndere Bilirmisiniz. Sanırım Bende Proteus'un Dosyaları Eksik.

Kullanıcı Bilgileri
Üye No : 164045
Popularite : 10
Populerlik :

--------------------------------------------------------------------------------

Bende o Şekilde Yapıyorum Fakat Olmuyor Sizde Mevcutsa Program Bana Ares Olarak Göndere Bilirmisiniz. Sanırım Bende Proteus'un Dosyaları Eksik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaptığınız projeyi kopyalayıp yeni açtığınız bir ares projesinin içine yapıştırın sonra board edge i çizin ve automatic çizimi yaptırın bu hata çıkmaz karşınıza.

yaptığınız projeyi kopyalayıp yeni açtığınız bir ares projesinin içine yapıştırın sonra board edge i çizin ve automatic çizimi yaptırın bu hata çıkmaz karşınıza.

Senin Dediğinde Olmuyor Arkadşım. Eğer Yapabiliyorsan SEn Yapıp Bana Gönderebilirmisin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…