ARKADASLAR OFFİCE PROGRAMINI NERDEN YÜKLEYEBİLİRİM?

Fomat attım pc ye ve office gitti yükleyemiyorum nerden yükleyebilirm veya hangi cdden????

kardeş elinde ofis cd si yoksa bu program windows cd'si içinde bulunmaz. eğer istersen openoffice programı ücretsiz ve kalitelidir. windows ofice olarak da kaydetme imkanı sunuyor, ayriyetten .pdf formatı olarak da kaydedebilirsin.

OpenOffice.org

illa microsoft istiyorsan nette biraz araştırma yapmalısın.

saol ben bakıyım bi elimde office cd yok internettende baktım ama bulamadım

openoffice yi bende kullandım
ücretsiz süper bir ofis yazılımı
microsoft belgelerini görüyor tanıyor açıyor
hiç bir farkı yok ücretsiz olmasından başka

openoffice yi bende kullandım
ücretsiz süper bir ofis yazılımı
microsoft belgelerini görüyor tanıyor açıyor
hiç bir farkı yok ücretsiz olmasından başka

aynen bende denedim hem ücretsiz hemde office programının aynısı

interneten ara Microsoft ofice 2003 yaz bulursun portal kurulumsuz program da var.

kardeş elinde ofis cd si yoksa bu program windows cd'si içinde bulunmaz. eğer istersen openoffice programı ücretsiz ve kalitelidir. windows ofice olarak da kaydetme imkanı sunuyor, ayriyetten .pdf formatı olarak da kaydedebilirsin.

illa microsoft istiyorsan nette biraz araştırma yapmalısın.

Open Office idealdir bence, ücretsiz ve MS Office'den geri kalır yanı yok. :)

office 2007 de ne dersin çok daha gelişmiş intertte büssürü var internetin sınısızsa problem deyil idnirmek bi indirme programı kur indirsin kendi ücresizleride mevcur artık yapıcağın işleme göre kullandığın işletim sistmeide önemli tabi vista kullanıyorsa mecbur office 2007 yüklicen ben windows 7 kullanıyorum tafisye ederim tüm sorulara yanıt vercek bilgisaya tecrubeye sahibim varsa sorusu olan buyurusn beleş teknik destek :)))

Forum istatistikleri

Konular
128,743
Kullanıcılar
450,810
Son üye
Turna55

Yeni konular

Geri