Asansör Yardım

felis

Üye
beyler bir asansor firmasında Bakım ,onarım ,montaj yada asansör proje cizimleri ile ilgili 30 iş gunluk staj defterine ihtiyacım var fakat asansorlerin cesitleri kullanılması gibi bilgilerle dolu yazılar lazım degil . mesela bakım onarım uzerine stajının 4 . gununde asansorun kumanda kartında bi sorunla karsılasılmıs ve bu sorunun cozumleri yazılmıs bi defter arıyorum . yada anlatımlı ornek asansor proje cizimleri olan bir staj defteri. bu sekilde bir kaynagı olan arkadas yardımcı olabilirse cok sevinirim ..

naylon staja ortak arıyorsunuz galiba stajınızı neden normal yapmıyorsunuz bu şekilde sadece kendinizi kandırırsınız

naylon staja ortak arıyorsunuz galiba stajınızı neden normal yapmıyorsunuz bu şekilde sadece kendinizi kandırırsınız

yardım mesajına yazılcak cevap bumudur yani ben ihtiyacım olan bi dosyaya ulasmama yardımcı olurmusunuz yazdım. senin yaptıgın yoruma bak akıl var mantık var dusunup de hareket et biraz dostum .ne amacla kullanırsam kullanıyım internet uzerinde paylastıgın seylerden hangisi ahlaki bi otur dusun sonra konus . baska da bişey demek istemiyorum . bu baslık altında bundan baskada polemik yaratıcak herhangi bi mesaja cevap yazmıyacagım .

Forum istatistikleri

Konular
129,179
Kullanıcılar
451,534
Son üye
hyenisen

Yeni konular

Geri