Asenkron motor imalatı video Türkçe anlatım 32 dakika

serkan_48

Üye dümdüz üye
Değerli arkadaşlar ,

İnternette gezerken gördüğüm ve üretim aşamasını sade ve görsel olarak anlatan güzel bir video. Çok beğendim sizlerlede paylaşmak istedim. Yeni öğrenenler için güzel bir açıklama videosu olmuş.

Faydalı olacağına inanıyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar.. Devamınıda müsait olduğumda bu topikten paylaşabilirim. Uygun bir vakitte.

İyi forumlar.

" Asenkron motorların çalışma prensipleri " konusunu anlatan 3 adet video aşağıda bulabilirsiniz.

Videoları hazırlayan sayın Salih KARABEY'e çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir kaynağı bizlerle paylaştığı için teşekkürler. Aşağıdaki videoları sırası ile izleyiniz. Çok faydalı en temel bilgilere değinerek anlaşılabilir anlatımı ile videolar güzel birer Türkçe kaynak oluşturuyor.

Guzel bilgiler paylasim icin tesekkurler

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Cok guzel paylasimlar tskler.birde el ile sarim videosu varsa yada yonlendirceginiz bir site varsa sebinirim saygilar

Cok guzel paylasimlar tskler.birde el ile sarim videosu varsa yada yonlendirceginiz bir site varsa sebinirim saygilar

El ile sarım örnek video yükleyebilirim. Ancak sadece örnek teşkil eder. her motor standart olmadığı için farklı motorların farklı sipir sarım şekilleri vardır.

Sadece örnek olması için bir sarım videosu ekleyebilirim.

Anladim eger elinizde varsa e.mail olarak atabilirmisiniz cok lazim gelisim acisindan bu konuda ve sarim hesaplama neye gore yapiliyo yardimci olursamiz sevinirimm

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,929
Son üye
tuanayildiz

Yeni konular

Geri