Asenkron motor istediğim turu atınca dursun istiyorum.

Makina üzerinde asenkron motor var ileri geri devresi dinamik frenlemeli başka bir sistem yok
güzel insan, o sistem yıllardır aynı şekilde çalışıyor. oldukça sağlıklı ve verimli bir sistemdir. motor sürücüsü yerine oradaki sistemi revizyon ettiriniz. dişli aşınmıştır, siviç geç basıyordur, çok küçük Bakım masrafı ile sisteminizi yenileyebilirsiniz.. hızar başında mm hesabı yapılmaz. şeritin çaprazı bile hata yaptırır. limit siviçlerini kontrol ediniz. redüktör dişlilerini kontrol ettiriniz. belki yukarıdaki metrik kasnağın/ çemberin göbeği gevşemiş veya deforme olmuştur. yine de mal sahibi sizsiniz. ben naçizane olası arızaları, bakımları söyledim. motor ve sürücü tek başına sorun çözmez.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zor olmasa gerek, pto çıkışları olan basit bir plc ve mesafe değerini gireceğiniz basit bir hmi işinizi gorecektir.

Forum istatistikleri

Konular
129,278
Kullanıcılar
451,700
Son üye
ķömürkentli67

Yeni konular

Geri