asm motor

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu devre arkadasimizin istedigi gibi calisacak mi ?

Bu sistem calismaz

Flaşör röle ile nenemde yapar.Okul sorusu bu koçum yani zihin jimnastiği !
Aşağıdaki sözleri sarf etmekten nefret ediyorum ama bazılarınız bu lafları etmem için resmen zorluyor !
Ben bu problemleri mesleklisesindeyken 13-14 yaşlarında yapıyordum aslanım şimdi yaşım 42
Sadece gülüyorum

Son düzenleme:

Bu trol balıkçılığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Şahsen tüm dip yaratıkların hunharca avlanmasına karşıyım nede olsa dediğiniz gibi "yenecek var yenmeyecek olan var".

Bu trol balıkçılığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Şahsen tüm dip yaratıkların hunharca avlanmasına karşıyım nede olsa dediğiniz gibi "yenecek var yenmeyecek olan var".

Güzel bir hususa değindiniz bu trolcüler balık türlerinin tükenmesine neden oluyor. Bazı trolcülerin kendilerinin de nesli tükeniyo çok ilginç modeller çıkıyor karşımıza yeryüzünde eşi benzeri olmayan tipler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…