ASUS NOTEBOOK

SGoral

Üye
Marka : Asus
Fiyatı : 1618TL
İşlemci Tipi : Intel Core 2 Duo
İşlemci Hızı : 2 Ghz
İşlemci Veri yolu hızı : 1066 Mhz
İşlemci ön belleği : 3 MB
İşlemci Modeli : P7350
Bellek Hızı : DDR2 800 Mhz
Bellek miktarı : 4 GB
Ekran boyutu : 16 inç
Ekran Tipi : WXGA (HD)
Ekran çözünürlüğü : 1366 x 768 px
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 220M
Ekran Kartı Belleği : 1024 MB
Ekran Kartı tipi : Harici Nvidia
İşletim sistemi : Windows Vista Home Premium
Hdd Kapasitesi : 320 GB
Hdd Rpm : 5400 rpm
Hdd tipi : SATA
Optik sürücü tipi : DVD Yazıcı (Super Multi)
Modem : -
Ethernet : 10/100/1000 Mbps
Kablosuz Ağ : 802.11 A/B/G/N
Bluetooth : Bluetooth V2.1+EDR
3G : -
Diğer Bağlantılar : -
DVI Çıkışı : -
Kızılötesi : -
HDMI Çıkışı : 1
IEEE 1394 : -
Kart girişi : 1 x Express Card
Monitör Çıkışı : 1 x VGA
Ses Bağlantıları : 1 x Kulaklık Çıkışı 1 x Mikrofon Girişi
Tv-Out : -
USB : 4
ARKADAŞLAR DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.NASIL BİR NOTEBOK FİYATA GÖRE

O fiyat civarı daha yüksek işlemci hızına sahip laptoplar mevcut,biraz daha araştırma yaparsanız uygun bulabilirsiniz.Özellikle samsung,hp pavilion ve packard bell e bir bakın.Fakat bütçeniz bu pc seviyesindeyse samsung modellerini öneririm.Saygılar

Not:Almışken ddr3 ramli ve en azından 1 gb harici bellekli bir ekran kartı (performans açısından ati hd4650 referans olabilir) öneririm.

pc güzel gibi
tabi ki markası var yanii o yüzden bu fiyat da güzell

İş amaçlı mı düşünüyorsun, eğlence amaçlı mı buna karar verdi isen önceliğin ona göre değişecektir.
Ben HP Compaq 6735b kullanıyorum, tercihimdeki en önemli sebep şu aralar sadece Tecra, Latitude ve Compaq bilgisayarlarda bulunabilen seri port. Diğer özellikler üç aşağı, beş yukarı benzer. En son 3 GB üzeri bellek 32 bit işletim sistemleri tarafından ne yazık ki görülemiyordu.

1 ay once asus aldim, ekran karti haric diger ozellikleri ayni, benm ekran karti nvidia 512, ama bekledigim performansi goremedim,eger oyun oynama gibi bi amacin varsa daha iyi bi makina al, ama yok oyun oynamicam diyosan da bu kadar para vermene gerek yok.

teşekkürler serdar peki ne tavsiye edersiniz?
çünkü lenovo pc piyasada özelliklerine baktığımda daha pahalı toshiba ondan pahalı hp ve sony onlarda pahalı arıştırdım asusun bu notebook uygun geldi oyun çok aşırı oynamıyorum ama hiç oynamicak değilim eğer tavsiyeniz varsa sevinirim

Asus K50IN210DV Ürün Bilgisi
İşlemci Teknolojisi : Intel Core 2 Duo Mobile, İşlemci Hızı : 2.1 GHz, Ekran : 15.6", Bellek Kapasitesi : 4 GB, Ön Bellek : 2 MB, Hard disk : 250 GB, Ekran Kartı : Nvidia, Ekran Tipi : WXGA, Çözünürlük : 1366x768, İşletim Sistemi : Microsoft Windows Vista Home Basic, Ağırlık : 2.6 kg

İşlemci Teknolojisi Intel Core 2 Duo Mobile (T6500) İşlemci Hızı 2.1 GHz ()
Ekran 15.6" () Bellek Kapasitesi 4 GB ()
Ön Bellek 2 MB () Hard disk 250 GB ()
Veriyolu Hızı 800 MHz, 533 MHz () Ekran Kartı Nvidia (GeForce G102M)
Bellek (RAM) Frekansı 800 MHz () Max. Bellek (RAM) 4 GB ()
Bellek Teknolojisi DDR2 () Ekran Tipi WXGA ()
Çözünürlük 1366x768 () Görüntü Oranı 16:9 ()
Max. Ekran Kartı Belleği 512 MB () Optik Sürücü DVD Super Multi Double Layer ()
Kablosuz Ağ Adaptörü Wireless 802.11 b/g () Ağ Adaptörü Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) ()
Dahili Cihazlar Kart Okuyucu () İşletim Sistemi Microsoft Windows Vista Home Basic ()
Ağırlık 2.6 kg () Garanti Süresi 2 Yıl ()

Ben bu makinayi 1 ay once 1090 TL ye 12 ay taksitle aldim.Oyunla fazla isim yok diyosan tavsiye ederim.

İşlemci ön belleği : 3 MB(Pcnin hızını etkileyen faktörlerden diye biliyorum,bence az)
Hdd Kapasitesi : 320 GB (Bana göre az)
Hdd Rpm : 5400 rpm (7200 tavsiye ederim)

BEYLER bu masaustu degıl o yuzden 3 mb olması dogaldır... ark bakın mhz si önemlidir hdd lerin en yuksuk hızı 15000 rpm ram in ise 533-1633 bunlara dıkkat edın... bu hızları ne kadar yuksek olursa o kadar hızlı aktarım saglar... acemi hacker e katlıyorum... hdd nin hızı dusuk....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…