AVT 312 aynı yönde farklı iki hız.

Merhaba arkadaşlar. ATV 312 de aynı yönde iki farklı hızla çalışma istiyorum. (normal frekans 50 hz girilmiştir).bunun için PSS parametresinden PS2 yi LI3 yaptım ve ardından SP2 yi 40 hz girdim. 24Volt ve LI1 i kısa devre ettiğimde normal olarak 50 Hz hızda çalışıyor fakat 24 Volt ve LI3 ü kısa devre ettiğimde motor 40 hz de çalışması gerekirken herhangi bir çalışma göremiyorum ardından LI1 ile L13 kısa devre ettim bu kez 50 hz de çalıştı. 40 hz yi görmem için ne yapmalıyım?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kardeş lsp parametresini 40 sp2 yi 50 yap lı1 1 olduğunda 40 hrz de lı1ve lı3 aynı anda 1yaptığında 50 hrz de çalışır

Lojik girişler için (LI3) herhangi bir atama yapmanıza gerek yok. Fabrika ayarı olarak, SP3 önayarlı hızı, LI3 üzerine atanmış durumdadır. Yapmanız gereken tek şey, SP2 önayarlı hızını 40 Hz olarak ayarlamak.

LI1 --> 50 Hz
LI1 + LI3 --> 40 Hz

şeklinde çalışması gerekmektedir.

Merhaba, ben de bu cihazı kullanıyorum. Otomatik çalışmada, makinenin kumanda panosuna yerleştireceğim pot vasıtasıyla ayarlanan hızda saat yönünde çalışacak. Manuel madda ise, benim gireceğim sabit hızda, yine saat yönünde çalışacak. Bu şekilde çalıştırmayı nasıl yapabilirim?

Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,793
Kullanıcılar
450,879
Son üye
arifardaozdemir

Yeni konular

Geri