ayd röle

nesta34

Üye
herkese merhaba;

yardımlar için şimdiden teşekkürler.

led aydınlatmalar için röle mi kontaktör mü kullanılmalı , doğrusu nedir? ben siemens marka kontaktör kullanıyorum.röle kullanırsam hesabını nasıl yapmalıyım marka model bilgisi tavsiye edeceğiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
herkese merhaba;

led aydınlatmalar için röle mi kontaktör mü kullanılmalı , doğrusu nedir? ben siemens marka kontaktör kullanıyorum.röle kullanırsam hesabını nasıl yapmalıyım marka model bilgisi tavsiye edeceğiniz?

Röle yada kontaktör farketmez önemli olan toplam yük akımın ne kadar olduğudur.Rölelerde genelde 16 amper civarı akımdan fazlasını taşımaz ama kontaktörlerin güç kontağı çok büyük değerlere kadar akım taşıyabilir.

en fazla 2 amper olur olur aydınlatmaların gücü.nasıl bir role seçimi yapmam lazım?

herkese merhaba;

Nasıl bir zamana bağlı çalışacak.Kael ASTROLOG tipi inceleyin.

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,139
Son üye
selvioguz

Yeni konular

Geri