BÖYLE ŞEYLERDE OLUYORMUŞ

fahri yetiş

Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanmakta olduğum Phılıps Xenium 9-9 k cep telefon bataryamın,deşarj süresinin kısalması üzerine,
yeni bir batarya temin etmek için,telefon satıcıları ve internetten araştırmalarım sonucunda,batar-
yayı bulamadım.İnternet aramalarımda,forumların bir tanesinde,Phılps'e ait 02164444408 nolu tele-
fondan,sadece kargo bedeli karşılğı bu ihtiyacımın karşılanacağını öğrendim.Fazla inanmamakla birlikte şansımı denemek için,bu numarayı aradığımda,adresimi alıp,bedelsiz olarak 1 adet batarya gönderdiler.Şimdiye kadar,böyle bir organizasyonla karşılaşmadığım için çok şaşırdım.Demekki,böyle şeyler de olabiliyormuş.İhtiyaç sahiplerinin bilgisine sunulur.

:S Fahri bey cihazınız garantisi devam ediyormuydu?

2 yıllık garantisi,maalesef dolmuştu.

Philips'in tamir hizmetleri güzeldir. Garanti süresi içinde çoğu ürünü kısa zamanda yenisi ile değiştiriyorlar. Ama ilk defa garanti süresi dolmuş ürünün parçasını değiştirdiklerini duyuyorum. Güzel bir uygulama. Darısı diğer firmaların başına.

Bu üründe, hatalı bir batarya kullanışmış olabilir, belki geri çağrılmış bir üründür...ama yinede güzel bir olay biz tüketiciler açısından...

Philips'in tamir hizmetleri güzeldir. Garanti süresi içinde çoğu ürünü kısa zamanda yenisi ile değiştiriyorlar. Ama ilk defa garanti süresi dolmuş ürünün parçasını değiştirdiklerini duyuyorum. Güzel bir uygulama. Darısı diğer firmaların başına.

90 lı yılların başında daha bu kadar hak ve kanunun verdiği bir takım olanaklar yokken ARÇELİK firması garantisi bitmiş cihazlarına buna benzer uygulamalar yapıyordu.
saygılar
hakan

carrefour gibi yerlerde bir ürünü aldıktan sonra 1 hafta içinde beyenmezzeniz faturasını ibraz edip sorgusuz sualsiz paranızı geri alabiliyorsunuz, olay bu işte.

Airties marka modem kullanıyorum. Aldıktan 3 yıl sonra arızalandı, servise götürdüm. Ben tamir edip vermelerini beklerken, beyefendi bu arızalanmış, bunu alıp size yenisini vereceğiz dediler. Bende teşekkür edip, yeni modemi alıp gittim. Garanti süresinin dolup, dolmadığını hatırlamıyorum.

ben bır telefon aldım 10 gun fılan oluyor evde eskı telefonum kapsam dışı kalmıyordu bu yenı telefona hatlarımı taktım çift sım kartlı muşterılerımı ben arıyorum arıyan ulaşamıyor mesaj gelıyor 10 gun içinde 3-4 iş kaçirdım kar edeceğım derken telefonun 5 misli zararım oldu

vay be ne olursa olsun helal olsun phılps e butun herkesin bu şekilde çalışmalı aslında

Forum istatistikleri

Konular
129,310
Kullanıcılar
451,753
Son üye
DursunB

Yeni konular

Geri