Bakım mühendisi yeni karar asaması?

https://www.kariyer.net/kariyer-rehberi/is-degisikligi-yapman-gerektigini-nasil-anlarsin/

Türkiyede bu yazı ? Değerli isen bulunmaz sorun yok .

Karar etkileri
Yaş daha başı ( genç)
Evli bekar .
İlerisi yeni öğrenilecek durumlar . ( gündemden düşmemek )
vs gibi gider
su an gelisim alani buluyorum. sadece maasimin artmasi gerektigini hissediyorum

su an gelisim alani buluyorum. sadece maasimin artmasi gerektigini hissediyorum

Burası Türkiye maaş ile bitmiyor .
İlersini göremiyoruz .
Bir bakıma gördük mantık çerçevesinde .

Bunları yazmak istemezdim .
Özelleşme ve bir enerji dağıtım şirketinde işe girmiş topraklama vardiya değişimi iletişim bozukluğu çarpılmış ( tabiki hata var ) bilemeyiz .
Keşke bu işe girmeseymiş derdik .
Belki bu kaza olmadı başka işe girdi orada olabilirdi .

Güzel çalışıyor işinde uzman ( müdür ) bir anda işten çıkarılıyor .
Kimse iş vermiyor . Bunalıma düşüyor .

Bu kararı bizler verememiz .
Tavsiyesi bile zor durum .

Burada bizlerin tuzu kuru . Bekâra karı boşamak kolay .
Bizler umut bekliyorsanız .
Anket açmanız .

Kolay gelsin Sağlıcakla ...

@arkaplan ustam burada yapılan yorumlara bakarak karar vereceğine dair inancın var mı gerçekten? O karar çoktan verilmiş...

@arkaplan ustam burada yapılan yorumlara bakarak karar vereceğine dair inancın var mı gerçekten? O karar çoktan verilmiş...

Kararını vermiş . Yazılarından tahmin ediliyor .
Tabiki bilmediğim etkenlerde var kararda sanırım .

Yazılarımızı uzatmayalım .
Konu sahibi sorun çözümlenmiştir yazısı yazması gerektiğini düşünüyorum .

Kolay gelsin Sağlıcakla ...

Ne kiskandiniz arkadaş yaa
Bak genç kardeşim öncelikle şu kıskançlık falan zırvalarını sürekli yapıp durma. Burada sana yorum yapanların çoğu ununu elemiş eleğini asmış neyini kıskanacak. Bundan bir yıl kadar önce para mı kendini geliştirmek mi demiş, önceliğim kendimi geliştirmek diye düşünmüş ve bu işe girmişsin. Bu süreçte kendini yeterince geliştirdiğine ikna olmuş olacaksın ki şimdi önceliğin para olmuş ve oraya gideceksin. Olay bu kadar net. Geçte rahat et.​

Konunun sonu gelmiştir .

Son düzenleme:
Bak genç kardeşim öncelikle şu kıskançlık falan zırvalarını sürekli yapıp durma. Burada sana yorum yapanların çoğu ununu elemiş eleğini asmış neyini kıskanacak. Bundan bir yıl kadar önce para mı kendini geliştirmek mi demiş, önceliğim kendimi geliştirmek diye düşünmüş ve bu işe girmişsin. Bu süreçte kendini yeterince geliştirdiğine ikna olmuş olacaksın ki şimdi önceliğin para olmuş ve oraya gideceksin. Olay bu kadar net. Geçte rahat et.​
Alla Alla

Forum istatistikleri

Konular
129,463
Kullanıcılar
452,020
Son üye
Abdullahziyansiz

Yeni konular

Geri