baskı devre

Arkadaşlar bana bir devrenin baskı şeması lazımda.aresden anlayan seven arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba? ben devre şemasını vericem.Daha önce fabrisio arkadaşımız yardımcı oluyordu:)
ama cevap vermiyor yoğun sanırım.
yardım etmek isteyen arkadaşlar yazarsanız buraya ben devreyi eklerim

en iyisi sen devreyı ekle gerekenlerı yaz sen olmadıgın zaman olur ındırırler yapan olur yanı sen en iyisi devrenı çiz ver abicim...

devre şeması olmadan hiç birşey olmaz arkadaşım
önce ekle yapan çıkar kesin

Arkadaşlar, şemasını ben ekleyim. Yapmak isteyen varsa aşağıda..

2ugc2ro.jpg

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var siteye yeni üye oldum mesleki standartlarla ilgili konu bulmalıyım yardımcı olabilecek arkadaşlar hemen yazarlarsa çok sevinirim teşekkürler...

evet arkadaslar şema yukarda.fabrisio kardeş sen neden yapmıyosun?

Arkadaşlar aresi seven anlayan bir arkadaş yardım etsin şuna ya:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu kadarcık mı :)
devre devre diyince büyük bir proje beklıyordum. hallederim ben arkadaşım biraz bekle. yalnız q1 ile q2 yi okuyamadım. bc 237 mi o?

bugün antivirüsle dll dosyasını sildim yanlışlıkla ve şimdi çalışmıyor şansına küs...
kullanımı basit türkçe yamalı bir program önereyim 2-3 denemede kendinde yaparsın basit. aresin tamamen türkçe olmamasının getirmiş olduğu kullanım zorluğu var. ben sana PCB Layout programını önereyim türkçe yamasıda var ücretsiz kullanımı basittir.

Son düzenleme:
kardeş Q1 BD136,Q2 BC237
yardımcı olursa çok memnun olurm kardeş:)

green yücel dostum iyi olurda bunun baskısını sen yapsan çünkü bu bana lazım.bende layout programına başlarım öğrenmek için zamanım artar.bunun şeması hemen lazım ama:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,223
Kullanıcılar
451,591
Son üye
karaca001

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri