Bayilik

merhaba arkadaslar ufak bi elektirik dükkanım var. Arızalar ve ufak işler yapıyorum tek calışıyorum güvenlik sistemleri ve kamara sistemide yapmak istiyorum bunun icin bi bayilik yada egittim tarzı bişey varsa yardımcı olabilirmisiniz .

Öncelikle hayırlı olsun, inaşallah sektörde başarılı olursunuz. Bayilik işine gelince güvenlik sistemlerinde beyaz eşya sektöründeki gibi bir bayilik sistemi yok. Cebinde parası olan son kullanıcı dahi perpa ticaret merkezine geldiğinde bazı sözde ithalatçıyım diye geçinen bazı firmalardan bayi fiyatına ürün alabiliyor.

Sektörün kalbi perpa ticaret merkezi gezim firmalardan fiyatlar ve ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Eğitim konusuna gelince firmalar sattıkları ürünlerle ilgili eğitim veriyor fakat detaylı bir eğitim almak istiyorsanız aşağıda açmış olduğum konuya göz atabilirsiniz.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...891-elektronik-guvenlik-sistemleri-kursu.html

cok tesekkür ederim sağol ama istanbuldaymıs bursanın ilcesinde yaşıyorum

Yardımcı olabilirim Bursanın hangi ilçesinde?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

inegölde bildigim güvenlik sistemleri satışı yapan firma yok ama bursa gazcılarda uygun fiyatta ürün alabileceginiz firmalar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…