bayrak töreni için

@babil

Üye
bayrak töreni için bir anfi bir vcd bir de wireless microfon...
okulumuzda önce müdür bey konuşur daha sonra bizler vcd den istiklal marşı fon müziğini veriyoruz lakin bu başlatma işi biraz sıkıntı dikkat dediği anda hemen veremiyoruz bazen geç kalıyoruz..
bu sistemi otomatik çalıştırma en az hataykla çalıştırma imkanı yok mudur?

VCD degilde bi tane mp3 calar alirsiniz. En kapasitesizinden. 32-64-128 MB filan. Su cepte tasinan ve AAA gibi bataryalarla yada sarjla calisan. Bunu ses sistemine baglarsiniz VCD yi bagladiginiz gibi. Belki araya bir kablo bulmaniz gerekebilir. 'Dikkat' sesini duyunca basarsiniz pley e:))

yanıtınız için teşekkür eederim. başka fikirleri olan yok mu?

Sn.@babil ,
Sn.Aykanat,maddi ve en makul çözümü size sunmuş.Onun haricinde bir laptop var ise ss çıkışını amplikatöre takarsanız oda sorunu çözümler.
Saygılarımla...

bayrak töreni için bir anfi bir vcd bir de wireless microfon...
okulumuzda önce müdür bey konuşur daha sonra bizler vcd den istiklal marşı fon müziğini veriyoruz lakin bu başlatma işi biraz sıkıntı dikkat dediği anda hemen veremiyoruz bazen geç kalıyoruz..
bu sistemi otomatik çalıştırma en az hataykla çalıştırma imkanı yok mudur?

sevgili arkadaşım
yeni bir entegre ile birdevre yapıldığıını duydum kibrit kutusu kadar bir devre üzerine istiklal marşını bir kere kaydediyorsun ve her zaman hazır playe bastığın anda çalıyor ben bu devreyi satış amaçlı yapmayı düşünüyorum şu anda araştırmadayım gelişmeleri buradan bildiririm

sayın babil
ben bi ara öğretmenlik yaparken sayın aykanat ın dediği gibi yaptım. bi dönem gayet de başarılıydık, mp3 çıkışını verirdim anfiye herşey zamanında olurdu...

Arkadaşlar,ben kendi okuluma bilgisayar CD-Romunu kullanarak bir sistem yaptım.Bir yıldır kullanıyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
129,059
Kullanıcılar
451,331
Son üye
doby17

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri