beyin fırtınası yapalım biraz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sorunda burda işte birsen fazla butona basıldığında sorun çıkıyor bunu demek istedim malzeme kullanmadan bunun giderilmesi imkansız gözüküyor tek buton için güzel yöntem bulmuşsunuz tebrikler

Birden fazla butona neden basılsın ki sonucta istenilen olay gerceklesiyor. Söylediğiniz suna benziyor Arabayla giderken hem gaza hem frene basarsak ne olur gibi birsey

Son düzenleme:
Eş zamanlı 2 veya daha fazla lamba yanmayacak diyor demekki diğer butona basma ihtimali dile getirilmiş

Konuyu ben açtım oradaki 2 veya daha fazla lamba yanmayacak meselesi tek butona basıldığında yanmayacak anlamında söylenmiştir.Diğer butona basıldığında sadece o butonun lambası da yanacaktır ve zil gene çalacaktır soruda 2 yada daha fazla butona basılırsa ne olur gibi bir şey yok siz öyle bir ihtimali dile getirdiniz.

Lamba yakmak istesen 2 elinde 2 butona dilinle 3. butona basmayı başarabilirsen 3 lambayıda yakmış olursun

İkİ butona elimle birde dilimle yakmayi başarabilirim ama çizilen devrede 3 butona birden basıldığı zaman 3 adet lamba seri olacağı için normal yanmayacak

İkİ butona elimle birde dilimle yakmayi başarabilirim ama çizilen devrede 3 butona birden basıldığı zaman 3 adet lamba seri olacağı için normal yanmayacak

çok tuhaf şeyler söylediğinin farkında mısın söylediğin ihtimali senden başka söyleyen olmadı bir kumanda devresi düşün bunda mantık starta basıldığında yapacağı iş söylenir devre elemanlarını görevleri belirtilir olasılıklar söylenir,ama kimse devre çalışırken start ve stopa aynı basalım bakalım ne olacak demez arıza çıkartmak istersen devrelerde çok alternatif var

3 lamba seri de olsa gene yanar sadece gücü 1/3 olur

Son düzenleme:
anladıysam arap olayım bu devre kapicı çağırma değılmı ilgınçlık bunun neresınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…