bilgisayar speaker çalışmıyor

huzyin

Üye
2 li speaker çalışmıyor.power ışığı yok.kabloda sorun yok.trafoda sorun olduğunu düşünüyorum.bu arızayı nasıl gideririm?hangi kontrol sırasını izlemeliyim.?markası hiper.

Cihazı açıp mutimetre ile kontrol edin isterseniz.(Trafoyu).Eğer sorunun trafodan olduğunu düşünüyorsanız.

1+1 hoparlörlerde problemlerin çoğu trafodan kaynaklanır eski bi sistemden trafosu sağlam olan varsa değiştirin yoksa elektronikciye gidip almanızı tavsiye etmem yeni bir 1+1 alın

teşekkürler.sorun trafoda muhtemelen.en kısa zamanda kontrol edeceğim.

korkmaz_design 1+1 hoparlörlerde problemlerin çoğu trafodan kaynaklanır eski bi sistemden trafosu sağlam olan varsa değiştirin yoksa elektronikciye gidip almanızı tavsiye etmem yeni bir 1+1 alın

korkmaz arkadaşımın dediği gibi ,ben küüçük ekonomisi olan bir yerde tamir işlri ile uraşıyorum hali ile bütçe küçük olunca tamir cazip oluyor.2+1 lerde olsun benzerlerinde olsun genel itibari ile hiç enerji gelmiyorsa trafo gidik oluyor bunun başlıca seeblerinden biride uzun süre açık kalması kalitesiz ucuz işçilik...
bence sana tavsiyem yenisini al saten fazla pahalı bişeyde değiller.ayrıca parça almaya kalksan yarı maliyetine çıkar...saygılarımla..

bende trafo cok sana verim adresini ver gönderim:)

Forum istatistikleri

Konular
129,079
Kullanıcılar
451,369
Son üye
fthctn

Yeni konular

Geri