bir sorum var.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar şöle birşey yapmak istiyorum
operatör panel üzerinden girmiş olduğum Doubleword tipinde bir bilgiyi mesela 1234 olabilir.bunu DB olarak tanımlıyorum. şimdi bu girilen sayıyı 1 için Q124.0 da bulunan lamba 1 defa yanıp sönecek 2 için Q124.0 da bulunan lamba 2 defa yanıp sönecek Q124.0 da bulunan lamba 3 defa yanıp sönecek Q124.0 da bulunan lamba 4 defa yanıp sönecek. tabi bu sayı sadece 1234 değil . ben op den ne girersem girdiğim sayının rakamları kadar lamba yanıp sönecek sayılar 113431---16476473--67643 vs. ..... şeklinde olabilir bu işlemi nasıl yaptırabilirim s 7 de . bilgi ve ilgileriniz için teşekkür ederim.. bütün fikirlere açığım verecek lacağınız tüm fikirleri deneyip sonucu sizlerle paylaşırız...

"Bakarmısınız, Yardım, Bakmayan kalmasın, Lütfen Yardım,bir soru,cevap verin " gibi başlıklarla konu açmak yasaktır. Başlık bir konunun özeti niteliğinde olmak zorundadır. Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz.

Konu Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…