Blok ısınmıyor

Eklediğiniz resimden görüldüğü üzere sıcak su çıkışı bariz şekilde yukarıda. Öncelikli olarak sizinde sıcak su çıkışını yükseltmeniz gerekli, eğer ki yine yeterli ısıtma sağlanmaz ise başka sorunlar aranabilir.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
şuan yükselttim ama daha öncede yapmıştım değişiklik olmamıştı

Sistemde hava varsa tabii ki sirkülasyonu engelleyebilir. Isıtıcı montajından sonra jeneratörü çalıştırdınız mı hiç? Bu hortumlardaki havayı atmayı sağlar.

evet çalıştırdım ama kısa süreli motor biraz ısındı stop ettim termostat falan açmamıştı acaba tamamen ısınıncaya kadar mı çalıştırmam gerekiyor

Resimleri uygulamadan yüklemeye çalışıyorum, belki görünmüyor olabilir. Aktif çalışan blok ısıtıcımız bu şekilde. Resimlerde sorun var ise bilgisayara geçince düzeltirim.

HORTUMLARIN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİM OLDU ISITICIYI ALDIĞIM KİŞİ BANA YANLIŞ SÖYLEMİŞ YÖNÜNÜ TEŞEKKÜRLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…