Blok ısınmıyor

Eklediğiniz resimden görüldüğü üzere sıcak su çıkışı bariz şekilde yukarıda. Öncelikli olarak sizinde sıcak su çıkışını yükseltmeniz gerekli, eğer ki yine yeterli ısıtma sağlanmaz ise başka sorunlar aranabilir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Eklediğiniz resimden görüldüğü üzere sıcak su çıkışı bariz şekilde yukarıda. Öncelikli olarak sizinde sıcak su çıkışını yükseltmeniz gerekli, eğer ki yine yeterli ısıtma sağlanmaz ise başka sorunlar aranabilir.
şuan yükselttim ama daha öncede yapmıştım değişiklik olmamıştı

Sistemde hava varsa tabii ki sirkülasyonu engelleyebilir. Isıtıcı montajından sonra jeneratörü çalıştırdınız mı hiç? Bu hortumlardaki havayı atmayı sağlar.

evet çalıştırdım ama kısa süreli motor biraz ısındı stop ettim termostat falan açmamıştı acaba tamamen ısınıncaya kadar mı çalıştırmam gerekiyor

899255a19ff17c4aa010f415532d5d62.jpg

66536a14d15e1ce6766f6e7e5325e075.jpg

Resimleri uygulamadan yüklemeye çalışıyorum, belki görünmüyor olabilir. Aktif çalışan blok ısıtıcımız bu şekilde. Resimlerde sorun var ise bilgisayara geçince düzeltirim.

HORTUMLARIN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİM OLDU ISITICIYI ALDIĞIM KİŞİ BANA YANLIŞ SÖYLEMİŞ YÖNÜNÜ TEŞEKKÜRLER

Forum istatistikleri

Konular
129,099
Kullanıcılar
451,407
Son üye
arda55

Yeni konular

Geri