Bosch Maxx Motor Sorunu

tayfun29

Üye
Merhaba arkadaşlar,
çamaşır makinemde çamaşırları koyduktan sonra makinanın dönmemesi üzerine teknik servis çağırdım ve motorda arıza olduğunu söyledi.Motor fiyatı 220 TL dedi ancak makina'nın 0 ' ı zaten 900 1000 tl civarı motor fiyatı bu kadar varmıdır ? ne yapabilirim yardımcı olabilirmsiniz.

yetkili serviste her şey pahalıdır kardeş.verdikleri fiyat normal zaten fiyatı servis değil fabrika belirler.

tayfun bey kendiniz halledebilirseniz motoru söküp sargılarını bi ölçün rulmanlarını kontrol edin rahat dönüyormu kollektöre de bi göz atın bunlar sağlamsa kömürleri değişin yok bunları ben yapamam derseniz motoru söküp bi bobinajcıya götürürseniz size yardımcı olacaktır. Arızanız büyük ihtimal kömürden gibi görünüyor bence her ihtimal bi değişin kömürleri maliyeti 10 tl geçmez kömür değişiminin videolu anlatımınıda internette rahatlıkla bulabilirsiniz yabancı sitelerde var kolay gelsin

yetkili serviste her şey pahalıdır kardeş.verdikleri fiyat normal zaten fiyatı servis değil fabrika belirler.

Hüseyin usta Maxx 7 WAE 20411 TR F 63 arızasını hallettim , Mahir usta yardımcı oldu , hata kömürlerdeydi bitmiş , değiştirip resetledim çalıştı paylaşım için teşekkür ederim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…