BU GÜN NEYE KARŞISINIZ?

ünide ev taşıma problemi bugün bu problemim vargerçi alıştım 3 yıldır bu da geçer inş

İzmir Bergamada bulunan ve 1998'de keşfedilen, içinde çeşmeler, hamamlar, yollar, köprüler, caddeler ve kiliseler bulunan antik kent Allianoi'nin baraj sularının altında kalmasına karşıyım...

Memur maaşı az oldugundan dolayı her gun haber yapan ama asgari üçretle çalışanların geçim derdini haber yapmayan medyaya karşıyım.

Yüksek paralara rağmen iyi hizmet veremeyen ve sürekli yurdum insanını kazıklamaya çalışan Türk Telekoma karşıyım..

sorma abi ya verdiğimiz paraya bak aldığımız hizmete bak.. hepsi bir yana telefona da sabit ücret ödüyoruz kullanmadığımız halde

Nükleer Enerjiye Hayır diyenlere karşıyım.
Hala ülkemde Nükleer Enerjiden yararlanmaya karşı çıkanlara karşıyım.
Nükleere EVET.
Biz mantardan da buluttan da korkacak bir millet değiliz.

kamyon kasasından yola düşen kazan yüzünden yanarak yok olan aile gibi trafik terörüne dur demiyenlere diyemeyenlere önlem almayanlara karşıyım...

Bence de nükleer enerjiye bir an evvel geçilmelidir.

konuyu açan arkadaş iyi yapmış gerçekten.

mühendise 1000 lira maaş teklif eden firmaya karşıyım, hayır dememe rağmen 2. kez aramalarına hepten karşıyım...

mühendis değlim ama o adama bende karkışıyım 10 yıl tecrübeye küfür etse bana teklif ettiği parayı hiç söylemese daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…