BU GÜN NEYE KARŞISINIZ?

Ben site yöneticisi AZRAİL e karşıyım:p

sayin yener 74 sizin dusuncelerinize vede azrailin dusuncelerine saygim var ama sizin bana sayginiz yok acikcasi defalarca sagduyu cagrisi yapmama ragmen hala konuyu acan degerli uyeyede saygisizlik yaparak burada yine forum kurallarinida cigneyerek polemik yaratacak cumleler sarf etmektesiniz
uzulerek belirtmek istiyorumki sizi asagida forum kuralina uymadiginiz vede daha oncede size ozel mesajla yapilan uyariyida dikkate almadiginizdan dolayi uc gun forumdan uzaklastirma ile cezalandiriyorum

3.12 ) Mesajlarınıza forumun yapısını etkileyecek kadar büyük boyutlu resimler, reklam, cinsellik, siyasi veya dini içerikli yazılar, hakaret, şiddet kin ve nefret içeren ifadeler, telefon numaraları, mail ve anlık mesajlaşma programlarının adreslerini eklemek yasaktır. Mail ve telefon numaraları sadece seri ilanlar bölümünde yayınlanabilir.

büyük bi türk düşünürü derki (kesin bizim köylüdür) evlilik bir bardak taze süt içmek için salonda inek beslemeye benzer :D

ya sütten vaz geçeceksin yada ineği salonda besleyecen

canıma kast eden duşmanımda olsa haksizlık yapılmasına karşiyim

hayat ,kadınsızda olmuyor,kadınlada olmuyor...

hayata dair enbüyük sınav sorusu erkekler için..
olsunmu olmasınmı
noolcek bu erkeklerin hali

olmalarinin avantaj vede dezavantajlarini siralarsan dogruyu bulursun benim gibi iki yumurta kirabiliyorsan sorun yok ama kiramiyorsan iste o zaman sorun cok

olmalarinin avantaj vede dezavantajlarini siralarsan dogruyu bulursun benim gibi iki yumurta kirabiliyorsan sorun yok ama kiramiyorsan iste o zaman sorun cok
yumurta kırmak ne kelime üstat ya ben neredeyse kulağımdan civciv çıkartacağım ya ama böyle gerçekten iyi konuyu açan arkadaşa katılmıyorum sanmayın neden evlenmiyorum hani yumurta kırmıyacam diyede o kadar zırıldı çekilmez :D

Yüksek paralara rağmen iyi hizmet veremeyen ve sürekli yurdum insanını kazıklamaya çalışan Türk Telekoma karşıyım..

yemekhanede son ses kadın programı izleyen caycı zehraya her zaman olduğu gibi bu günde karşıyım:D

konuyu açan arkadaş iyi yapmış gerçekten.

mühendise 1000 lira maaş teklif eden firmaya karşıyım, hayır dememe rağmen 2. kez aramalarına hepten karşıyım...

Forum istatistikleri

Konular
128,847
Kullanıcılar
450,950
Son üye
BERKEN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri