Bu Klima İşe Yararmı

Profosyönel anlamda tabiyki işinize yaramaz. Ama arkadaşımızın başlangıcı için vede çıkma malzemeleri mevcut ise denenmesi gerekir vede makul bir biçimde işinizede yarar. Hemen git klima al hiç işine yaramaz gibi yaklaşımlara lütfen girmeyelim. Arkadaşımız eğer mümkünse başlangıcını yapsın sonra zaten klimanın profosyönel anlamda ne içerdiğini, gazların kaç derece olduğunu çok daha iyi kavrayıp öğrenecektir vede hayatına bir artı daha katacaktır...

Verilen linkteki soğutucuyu gördünmü bilmiyorum. Bir buz kabının içinden geçirilen hortumdaki suyu soğutarak vantilatörle üflüyor. Sizce bu buz kaç dakika da erir?
Aynı buzu odanın ortasına koysa, enerji harcamadan aynı sonucu almaz mı?

Bu sistemi yapmakla asla klima mantığını da kavrayamaz. Benim yapmış olduğum tavsiye doğrudur ve isterse küçük bir klima yapmasına yardımcı olabileceğimide belirtmiştim. Yorup yapmak için başkalarını boş yere eleştirmeyin lütfen.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Profosyönel anlamda tabiyki işinize yaramaz. Ama arkadaşımızın başlangıcı için vede çıkma malzemeleri mevcut ise denenmesi gerekir vede makul bir biçimde işinizede yarar. Hemen git klima al hiç işine yaramaz gibi yaklaşımlara lütfen girmeyelim. Arkadaşımız eğer mümkünse başlangıcını yapsın sonra zaten klimanın profosyönel anlamda ne içerdiğini, gazların kaç derece olduğunu çok daha iyi kavrayıp öğrenecektir vede hayatına bir artı daha katacaktır...

deneme yanılma konusunda haklısın. işe yarar. olayın mantığını çözmede ilk adım. ama o kovadaki soğuk suyu nerden temin edecek. o soğuk su için bir enerfi kullanması gerekir. bu sebeple aldığı enerji ile verdiğüi enerji arasındaki fark çok büyüyecek ve ekonomi zarar görecek.

Forum istatistikleri

Konular
129,035
Kullanıcılar
451,293
Son üye
EagleClaw

Yeni konular

Geri