Bu Klima İşe Yararmı

Verilen linkteki soğutucuyu gördünmü bilmiyorum. Bir buz kabının içinden geçirilen hortumdaki suyu soğutarak vantilatörle üflüyor. Sizce bu buz kaç dakika da erir?
Aynı buzu odanın ortasına koysa, enerji harcamadan aynı sonucu almaz mı?

Bu sistemi yapmakla asla klima mantığını da kavrayamaz. Benim yapmış olduğum tavsiye doğrudur ve isterse küçük bir klima yapmasına yardımcı olabileceğimide belirtmiştim. Yorup yapmak için başkalarını boş yere eleştirmeyin lütfen.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

deneme yanılma konusunda haklısın. işe yarar. olayın mantığını çözmede ilk adım. ama o kovadaki soğuk suyu nerden temin edecek. o soğuk su için bir enerfi kullanması gerekir. bu sebeple aldığı enerji ile verdiğüi enerji arasındaki fark çok büyüyecek ve ekonomi zarar görecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…