Bu PLC yi duyan varmı? THİNGET

infiltrate

Üye
Arkadaşlar Thinget diye bir plc var. gayet ucuz 4,3 inch renkli dokunmatik paneli, pt-100 ilave bordu ve 32 İ\O suyla hepsi 400-450 dolar gibi bir rakam.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
xinje xcp plc. ingilizce dökümanları mevcut. servo bile sürebiliyor ben baya bi kullandım

Bende Ucuzluğu dolayısıyla yeni kullanmaya başlıycam. Fiyatları inanılmaz ucuz. siemensin tek renkli text paneli fiyatından daha ucuza plc + renkli dokunmatik ekran + pt100 modülü + ara bağlantı kablosu. İşimden dolayı bunu kullanmak durumundayım ve türkçe döküman yok gibi. hatta yok...

Türkiye distribitörü global otomasyondur.Teknik döküman ve yardım konusunda her hanği bir sıkıntı yoktur.Hertürlü teknik bilği ve dökümanı anında bulabilirsiniz.Hatta plc ve ekran aldığınız zaman haberleşme kablosunuda beraberinde veriyorlar.Firma yetkilisi Sabiha hanımla veya teknik olarak Serkan bey yardımcı olur.ben dokunmatik ekranını kullandım fiyatına göre özellikleri iyidir.Ayrıca touch scren ekranın dokunmatik camı kırılsa bile yedeğini temin edebiliyorsun.
GLOBAL ELEKTRONİK&OTOMASYON

evet global otomasyon getiriyor , ekranlar hala mevcut ama en son 2 ay önce gittiğimde artık plc getirmiyoruz demişti serkan bey. Önceleri burak bey vardı sağolsun her konuda yardımcı oluyordu

selam mllet bu thinget pls yi bende tashkent te kullandim ama chince surumunu bunun ingilizce softunu nerden bulabiliriz cindeki ojinal siteden indirdim viruslu acilmiyo lutfen yardim

5.6" 65536 renk TFT Delta panel, 16 dijital giriş / 14 dijital çıkış Delta PLC ortalama maliyeti 373 USD'ye her yerden alınabilir. Üstelik 1 yıl koşulsuz garantisi, etkili teknik desteği, Türkçe döküman desteği var.

arkadaslar ben bu xinje kullandım cok kotu ve ben kapıdan iceri sokmam
parazit kapıyor makinada enterferans sorunları var
programı da yetersiz
cok ucuz gibi gorunuyor sanmayın onun gibi ucuz ama yazilimi oturmus plc ler cok var , ve daha iyi donanıma sahipler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…